Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragszik rám, vagy miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszik rám, vagy miért nem keres már?

Figyelt kérdés
Van (volt) egy fiúbarátom, akivel nagyon sokat beszélgettem régen, legtöbbször ő keresett engem, meg találkozni is akart velem, mert ritkán láttuk egymást. Nem tudom, hogy ő többet akart -e, vagy csak barátkozott, de sajnos úgy alakult, hogy 2 találkát is le kellett mondanom, így csak néha-néha összefutottunk. Azóta nem ír, nem keres, feszült, ideges, ha találkozunk. Az üzenetekre sem válaszol, pedig nem támadtam le, csak annyit írtam, hogy hiányzik, meg hogy beszéljünk, ha ráér. Ő azt mondja, hogy nem haragszik, de akkor miért nem ír már soha? Meg nem is válaszol.. Vagy csak én értettem félre őt, és elijesztettem valamivel, vagy mi? Vele nem tudom ezt megbeszélni, mert csak kifogásokat keres, meg eltereli a szót. :O
2015. jan. 18. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Hasonló helyzetben vagyok én is!Remélem nem egy fiúról beszélünk:)Mert detto ugyanez megy nálunk is.És én sem tudom miért nem keres.
2015. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy egy személyről beszélünk. :)

Csak olyan rossz, hogy már nem tudok vele beszélgetni. Ha látjuk egymást nem tudok vele beszélni, mert siet, az üzikre nem reagál, már azt is próbáltam, hogy csak köszöntem neki, és mentem tovább, de azt meg nem bírja elviselni, ha tudomást sem veszek róla, és utánam jön. Ilyenkor általában ölelgetés van, de mondani ekkor sem mond semmit. :(

2015. jan. 18. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi olyan sűrűn nem futunk össze,pedig egy városban lakunk.Viszont ha találkoznánk,biztos kifaggatnám,hogy mi a búbánat baja van.Telefonon már fel se hívom,mert ugyanúgy lerázna szerintem.Üzenetekre nekem se válaszol.Várok egy hetet még,ha akkor se ír,keres,akkor elfelejtem a p.icsába.Szerintem hívd fel telefonon,és kérdezd meg határozottan,hogy mi baja van?!
2015. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!