Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek számít, hogy egy nő arca mennyire pattanásos, kiütéses?

Figyelt kérdés

Az én arcomon vannak pattanások és kiütések és nem tudom, hogy emiatt mennyire gondolnak rondának a férfiak. Nem tudom eltüntetni ezeket a szépséghibáimat.


Képet küldök az arcomról, de csak azoknak, akik írnak privát üzenetet, megírják a korukat és legalább a megyét, ahonnan írnak. Továbbá érdekelne, hogy nálatok kizáró ok lenne, ha a barátnőtök úgy nézne ki, mint én. Köszönöm! 22/L


2015. jan. 18. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem lenne kizáró ok.

Küldhetsz képet. :)


27/F

Fejér megye

2015. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
én lány vagyok, és őszintén szólva más lányokon szokott ez zavarni, de ha a pasimról van szó egyáltalán nem... szóval ezzel szerintem a férfiak is így vannak, tudok is nem egy konkrét példát mondani :)
2015. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Budapest, 23/f, küldj nyugodtan képet és segíthetek is h mivel tudnál rajta segíteni...
2015. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne kizáró ok.

Képet küldhetsz

18F, Fejér

2015. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem számít, de kíváncsi lennék az arcodra :)
2015. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne legyen az

ha akarsz tudsz tenni ellene

kösz, ne küldj képet, elképzeltem....

2015. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os te nagyon sötét vagy
2015. jan. 23. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!