Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gaypoint.hu társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gaypoint.hu társkereső szokott e-mail értesitést küldeni olyankor mikor pl levelet kapok vagy barátnak jelölnek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha onnan esetleg nem kapnál semmi értesítést, ne aggódj, majd a nemibeteg gondozóból biztos jön valami üzenet előbb-utóbb...
2011. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha a levél küldője bejelöli, hogy e-mailen is kapj értesítést. Ha csak a belső üzenetet jelöli be, akkor nem jön e-mail.

Barátnak még nem jelölt senki, így azt nem tudom.

2011. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
éss hol lehet azt bejelölni h kapjon értesítést?
2011. júl. 4. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Üzenet küldésekor az "Üzenet szöveg:" és a "Küldés" gomb közötti részen kell a "személyes e-mail címre" vagy a "mindkettő" lehetőséget kiválasztani.
2011. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dee ott nincs ilyen lehetőség sajnos ahogy én látom... egyáltalán ugyanarrol az oldalrol beszélünk?
2011. júl. 4. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok, hogy kell törölni a profilképet? Pár napja egy pillanatomban feltöltöttem egyet, aztán csak most látom, hogy ott van, pedig azt hittem, nem töltötték fel, és utólag már nem is bántam. De egyszerűen nem tudom, hol kell törölni, mert sehol nem látok ilyen lehetőséget. Légyszi írja meg, aki tudja! Köszöntem előre is.
2013. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha végképp nem boldogulsz vele, töröld le magadat és csinálj egy újat...
2013. márc. 23. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán akarnám letörölni magam. De egyszerűen nem értem meg, hogy miért nem lehet törölni képet. Már átolvastam minden szabályzatot is, de semmi. Írnék üzenetet az adminnak, de azt csak a regisztrált mail címemről lehet, a freemail meg épp most szarakodik, átalakítás miatt... egész délután nem tudok belépni.
2013. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!