Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nyitottabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék nyitottabb? Hogy ne csak a kapcsolatomnak éljek?

Figyelt kérdés
Fél éve van barátom, jól megvagyunk, bár csak hétvégén tudunk együtt lenni. Én ezelőtt sem voltam nagy társasági ember, mindig megvolt a magam kis társasága, akikkel elvoltam. Nincs sok barátom, csak 1 igazi jó barátnőm, meg pár ilyen ismerős, akikkel alkalom adtán összefutunk kicsit, de az se ritkán. Még a barátom előtt próbáltam ismerkedni,sokat randizgattam és élveztem. Viszont azután már csak a barátomra koncentráltam, így a társasági életem továbbra sem lendült fel. Gyakorlatilag úgy igazán csak vele, illetve a barátnőmmel tartom a kapcsolatot. Egyre inkább úgy érzem, hogy teljesen belemerülök a kapcsolatomba, a szabadidőm nagy részét is inkább a barátommal töltöm. Persze van olyan, hogy a barátnőmmel megyek valahová, de ő is elég elfoglalt. Szeretnék végre kialakítani magam köré egy nagyobb baráti kört, hogy ne "függjek" ennyire a barátomtól. Légyszi adjatok valami tanácsot, hogy valósíthatnám ezt meg? Előre is köszi a válaszokat. :) 21/L

2015. jan. 18. 19:56
 1/1 PearlDiver ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy keressetek olyan társasági tevékenységet együtt a barátoddal, ahová együtt mehettek, és gyakorolhatjátok hogy milyen amikor nem cuppantok egymásra de mégis összetartozókként vagytok jelen. Nekünk nagyon bejött az ilyen jellegű közös tevékenység!
2015. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!