Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnek nyitottabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek nyitottabb? Ilyen nyomi maradok?

Figyelt kérdés

A kis egy szemelyes vilagomba zarkoztam be,es nem engedek be senkit.Minel kevesebbet probalok kommunikalni,a haverjaimat lekoptatattam mindet azzal,hogy nem kerestem oket sosem,kifogasokat talaltam,hogy ne menjek sehova...a kozossegi rendezvenyektol hanyingerem van,egyiken sem voltam gimiben es egyetemen sem(most leszek masodeves),csak boltba megyek el minden nap es ennyi,amugy itthon gepezek,fetrengek es sulyzozok...konditermet se birtam elviselni,ithon berendeztem egyet.A kulsomrol annyit hogy 190cm magad vagyok 90kg kicsit izmosabb szeles vallu es helyesnek latom magam...volt par lany aki tuti szeretett volna ismerkedni velem,de lattak,hogy rideg es zarkozott vagyok igy tovabb alltak..pl.egyszer en kerdeztem valamit egy lanytol,lattam,hogy zavarba jott es alig tudott valaszolni,aztan kesobb meglatott es ramkoszont,en oda se pillantottam es eleg kozonyosen visszakoszontem...aztan meg lattam egyszer,akkor csak nezett,de mar nem koszont.

Szoval hogy torjek ki az elszigeteltsegbol?Nagyon maganyos tipus vagyok,nem lehet kirangatni.Valakinek sikerult mar hasonlon valtoztatni?


2014. aug. 20. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz utánzat vagy vissza a régi magas vékony fiút
2014. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 ne akard hogy visszajöjjön.....
2014. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindenre csak azt mondom " leszarom,kit erdekel,ki banja" es hasonlok,semmi nem erdekel igazan,nincsenek celjaim,csak vegetalok,fogalmam sincs mit kezdjek az eletemmel,a munkamat tuti utalni fogom ha lesz...csak fetrengenek es gepeznek,ennyi.
2014. aug. 20. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!