Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű lányok ti nem érzitek rosszul magatokat?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam már és olvastam itt is, hogyha nagy melle van valakinek akkor az már alapból egy jó dolog. Nektek nem rossz az, hogy nincs mit kirakni? Mert oké, ez most kicsi egó, de nekem ez tökre szar.
2015. jan. 18. 19:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
Mindig is kismellű voltam. Eléggé telt vagyok de mellem az nincs, ha fogyok is legelőszor onnan fogyok, tehát mondatom deszkának magam és engem nagyon de nagyon zavar...
2015. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Engem meg az zavar, hogy kicsi a farkam. Ismerkedjünk!!!!
2015. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2-es akivel megismerkedsz az semmit nem tud a farkadról, nem ez fogja befolyásolni. A mell az első pillanattól látható, hogy mekkora, úgyhogy azért ne is hasonlítsuk így össze a farkat meg mellet.
2015. jan. 18. 20:04
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, szerintem ha nagy lenne sem raknám ki. Nekem nem tetszik. Nem hordok semmi push up-ot (A vagy B kosaras cicim van), nem árulok zsákbamacskát. És még senki nem panaszkodott emiatt, mert sok pasi inkább a seggre megy, mint mellre. :-) De azért nem is vagyok szerencsére tök lapos, az biztos sokat rontana a női önérzetemen.
2015. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Szeretem a kis melleimet:)
2015. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó nekem mondjuk szerencsém, hogy eleve vékony vagyok, nem tudok hízni, így legalább arányos az összkép. Push up-ot amúgy én sem hordok, nem szeretem, mit tuningoljak rajta? Ez van és kész, legalább az alanynak sem okozok nagy csalódást mikor lekerül.
2015. jan. 18. 20:07
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem 75B mellem van, ami kicsinek mondható, de legalább formás, szép és feszes és úgy vagyok vele inkább legyen ilyen, mint nagy, de lógós vagy nehéz vagy nem szép.

Meg azért van egy-két ruhadarab is, ami dobhat egy kis mell csinosságán nem feltétlen az szükséges, hogy ki legyen dobva.

2015. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Enyém is 75B, de akkor sem bánnám ha nagyobb lenne. Még így is, hogy hetero vagyok, vannak olyan nagy mellek amik még engem is feltudnak izgatni. :D
2015. jan. 18. 20:11
 9/19 anonim válasza:
Kérdező, tiéd mekkora?
2015. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért fújjátok fel ennyire ezt a dolgot, számomra pl egy olyan lány sokkal vonzóbb, aki nem rakja ki a melleit. Ebből szoktam következtetni arra, hogy nem a mellével próbálja a férfiakat levenni a lábukról, hanem mondjuk a benső szépségével, lelkivilágával. Ráadásul a kis mell sokkal vonzóbb számomra, mint a nagy.
2015. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!