Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű lányok ti nem érzitek rosszul magatokat?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam már és olvastam itt is, hogyha nagy melle van valakinek akkor az már alapból egy jó dolog. Nektek nem rossz az, hogy nincs mit kirakni? Mert oké, ez most kicsi egó, de nekem ez tökre szar.
2015. jan. 18. 19:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Aki szereti a barátnőjét annak úgy is tök mind1, hogy mekkora a mellmérete, akit meg zavarja, hogy kicsi az nem szereti igazából! Ennyi! :)
2015. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
De, eléggé zavar. :/
2015. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Már miért kéne kiraknom? :D Nem vagyok r.ibanc.
2015. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Pedig hasonlitsuk csak! Igaz, nem az elsö pillanattol látszik (Pedig talán az lenne a jobb mert akkor nincs éppen a legrosszabbkor zavarbaejtö pillanat!!!!) de a legforrobb percben igen!!!! Ismerkedjünk!:-)))!
2015. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kicsi melleimet,de nem vagyok lapos,80 B a méretem.
2015. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a fene akarna nagy melleket, csak tinédzserként akartam. Van nagymellű barátnőm, nem tud olyan ruhát felvenni, amibe nem látszódna, és mindenki a mellét nézi, még a nők is.
2015. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem a legkisebb mellek is lehetnek nagyon vonzóak és a nagyok is lehetnek taszítóak.
2015. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75B neked kicsi? Hát, én tökre boldog lennék egy akkorával :(
2015. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is A-s van, néha kell azért a B, és de, rosszul érzem magam. :(
2015. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!