Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy megszakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hosszú a történet, a lényege tavaly történt. Összevesztünk májusban, elég csúnya dolgokat mondott és tett, utána rögtön lett barátnője is. Nekem ő volt a legelső. Év végén újból beszélgetni kezdtünk és ő belement volna kavarásba a barátnője mellett. Mondtam neki, hogy én nem tudnék, ennél már csak minden rosszabb lenne, azok után meg ami volt, találkozni sem akarnék már vele. Még 1-2x keresett, de nem válaszoltam neki. Csak nehéz, mert mindezek ellenére is bejön, de viszont vannak olyan jelek, hogy egy szociopata lehet. Néha olyan jó lenne beszélgetni vele, mert azért hogy legelső volt mégiscsak jelentett valamit. Nem 16 vagyok, szóval elég sokáig voltam így egyedül. De vannak olyan dolgok amiket szerintem már nem lehet elnézni.
2015. jan. 18. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

"De vannak olyan dolgok amiket szerintem már nem lehet elnézni."

Megválaszoltad a saját kérdésed, a te toleranciád szab annak határt, hogy kivel meddig tartasz fent egy kapcsolatot.

2015. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!