Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiúnak akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiúnak akivel ismerkedtem vannak pszichés problémái? Jól tettem hogy végleg megszakítottam vele minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés
1 hónapig ismerkedtem egy fiúval. De már előtte is ismertük egymást. Én egy rendes fiúnak ismertem meg mielőtt elkezdtünk randizni. 1. randi után egy hétig nem keresett. Én másnap felhívtam de fel se vette a telefont, vissza sem hívott. Majd egy hétre rá keresett hogy találkozhatnánk. Azt mondta azért nem keresett mert elfelejtett. Megint találkoztam vele. Napokig megint nem keresett hiába mondtam hogy ez nálam nem jön be. Irtam neki facebookon de vissza sem írt. Azt mondta nem volt kedve velem beszélni. Erre mondtam hogy akkor felejtsen el. Hetekkel rá írt hogy fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni. Megint megbocsátottam. De azóta nem kért tőlem randit. Sőt ha beszéltünk facebookon is mindig megváratott a válasszal percekig mert ő más weboldalt is néz. Ebből láttam hogy ő soha nem fog megváltozni és nem is vagyok neki egyáltalán fontos. Úgy hogy írtam hogy mi nem illünk össze és most már tényleg hagyjon békén. Erre azt írta hogy jobb lesz így és hogy játsszam csak a sértődöttet. Én 20 ő 24 éves.
2014. jún. 6. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
:D Dehogy vannak pszichés problémái!Más csajokkal van ,ezért nem jelentkezik.Ne foglalkozz vele!Neked lesznek így pszichés problémáid.
2014. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki, csak szórakozik.
2014. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
LoL, f#sznak randizol értelmi fogyatékosokkal?
2014. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De nincsen más csaja ezt tudom.
2014. jún. 6. 10:28
 5/19 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Komolytalan. Ne vesztegess rá időt.
2014. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért nem értelmi fogyatékos az akinek tanári diplomája van.
2014. jún. 6. 10:29
 7/19 anonim ***** válasza:
Nincsen más csaj? Hát ezt honnan veszed,vele vagy 24 órában?
2014. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Állandóan ezt kérdezgeted!

Miért lennének pszichés problémái attól, hogy nem lóg rajtad állandóan? Nyilvánvalóan nem érdekelted és nem akart tőled semmit, csak szórakozott veled mert mégis kelletlen amikor az kidobják az embert, ezért hízelegte vissza magát.


De kérdezd meg még minimum 100-szor, akkor talán felfogod miért is lett így. Őszintén szólva nem csodálkozom a srác hozzáállásán.

2014. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele a nap 24 órájában de nincsen más csaja.
2014. jún. 6. 10:32
 10/19 A kérdező kommentje:
Te meg gyakorin éled az életed.
2014. jún. 6. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!