Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek Messiről?

Figyelt kérdés
Külső, belső, játék, bármi...

2015. jan. 18. 21:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Milyen cigó? Mivan? Argentin... ráadásul egyáltalán nem is hasonlít a cigókra. Még a bőre is fehér.
2015. jan. 18. 22:20
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Adócsaló kertitörpe. Megye 3-as Mucsacsöröge csapatba elmenne időhúzó cserének és sörnyitónak másra nem alkalmas.
2015. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Na jó, ezt te sem gondolhatod komolyan... Egyébként lány vagy vagy fiú? Én is utálom Penaldot, mégis elismerem, hogy jó focista, és nem mondok rá olyanokat, hogy Mucsaröcsöge csapat időhúzója... Mert bármennyire is utálom, attól még a világ egyik legjobb focistája a világ egyik legjobb klubjában.

Ó, igen, a magasságáról szóló "poénokat" meg kezdtem hiányolni... Mintha ő tehetne róla, komolyan...

2015. jan. 20. 16:52
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
az a penaldot vagy kit (azt hiszem az aranylabdás gyerek) nálunk csak köcsögnek hívják. ő meg az eplényi csapatba mehetne időhúzó cserének.
2015. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen, az "Aranylabdás gyerek". De te is jó hülye lehetsz, már bocs, ha ilyen kijelentéseket teszel a világ 2 legjobbjára...
2015. jan. 20. 18:00
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
te vagy hülye, ha még azt sem tudod, hogy AirXanyi a világ legjobbja, nem ez a két agyonhájpolt botlábú.
2015. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ő is jó játékos, nem ismerem, de azért elég nagy IQ hiányra vall botlábúnak hívni Messit és Ronaldot. (Sosem hittem volna, hogy egy vitában egyszer Ronaldot fogom védeni... vannak még csodák.)
2015. jan. 20. 19:38
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
látom megjöttek a Trollfocin szocializálódott hülyegyerekek...
2015. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A TrollFoci arról szól, hogy f.káznak mindenkit, minden mennyiségben, a h.lyegyerekeknek pedig ez annyira tetszik, hogy ők is követik őket. A VB-idején pl. folyamatosan ilyeneket posztolgattak, hogy "leszúrható kertitörpe", "na, már csak a törpét kell eltüntetni", stb., a sok Penaldo-fan pedig ettől a gatyájába élvezett, és ott ujjongtak vagy nem is tudom. (nem mintha egy facebook-os lapnak az írója bármilyen alapon is kritizálhatna bármilyen élsportolót)


"Amugy inkabb vennek Messi feliratú mezt, mint Kakásat."

Hát én is inkább már Messi-set, mint sz.rosat. :S


Egyébként nem vagyok lány, úgyhogy nem mondok véleményt, csak unatkoztam, gondoltam hozzászólok. :D Egyébként szerintem a f.ikázó-hadak összes tagja szívesen lenne a helyében. (mármint, ő már tett le az asztalra, és tényleg van, amiben tehetséges :) )

2015. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Utolsó: Egyetértek. Általánosban is voltak olyan fiú osztálytársaim, akik azt az oldalt olvasgatták, de akkor még nem tudtam, hogy mi az.

"leszúrható kertitörpe"... normális az ilyen, aki ilyeneket mond??? De most komolyan, undorító egy ember lehet, aki hasonlókat mond egy másikra. Úgy, hogy szerencsétlen "másik" egyáltalán nem érdemli meg, ő "csak" a világ legjobb focistája. Undorító egy világban élünk.

2015. jan. 23. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!