Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne legyen annyira biztos abban, hogy Ő az "első számú"?

Figyelt kérdés
Barátság-téma: a legjobb, legbizalmasabb barátom egy nagyon jó fej pasi. De szerintem nagyon biztos a dolgában, elkényelmesedett egy kissé - szinte mindig én kezdeményezem pl. a talákozást. Mit tegyek annak érdekében, hogy kölcsönös legyen ez a dolog?
2015. jan. 19. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kicsit hanyagold. ha keres tényleg hiányzol neki, de ha nem.... nem ő az lbd
2015. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már barátságban is játszmázol?
2015. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem játszmázom, csak szeretném, ha kölcsönös lenne a dolog és nem tűnne úgy, hogy "futok" utána...
2015. jan. 19. 09:19
 4/12 anonim ***** válasza:
igen,szerintem is hagyj egy kis időt üresen... ne keresd egy ideig.ha igaz barát,észre kell hogy vegye,és akkor lépni fog,ha akar. mást nagyon nem tehetsz..
2015. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De mennyi időt? Heteket? Vagy akár 1-2 hónapot is? Eléggé fafejű alak tud lenni néha ami azt illeti...
2015. jan. 19. 09:59
 6/12 anonim ***** válasza:
annyit amíg nem keres fel. ha nem fog akkor sose volt a barátod...ennyi
2015. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor akár pár hónapot is várjak?
2015. jan. 19. 10:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor talán nem is olyan nagyon jó fej.
2015. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

így van,addig amíg nem keres.


miért ? ha barát,akkor egy pár heten belül csak keresnie kellene.. ha ne keres,akkor bizony nem barát.

Én egyik bnőmmel ugyanígy voltam, aztán megelégeltem,és 3 hétig nem kerestem,majd aztán írt ,h mi ez a negativitás felőlem. És írtam neki,h ne hogy már még engem nevezzen negatívnak ,amikor itt arról van szó,h tett arra,hogy mi van velem . semmi érdeklődés,amikor előtte naponta beszéltünk,mint barátnők..persze úgy,h mindig én érdeklődtem.

Na az ilyen nem barát,nem is sajnálom,h már nincs az életemben. Barátság két emberen áll.

2015. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De február végén lesz a névnapja... Akkor sem keressem? Olyankor el szoktam hívni vacsizni...
2015. jan. 19. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!