Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor szépülnek meg a lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szépülnek meg a lányok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ugye az oviban még mindenki kb. ugyanúgy néz ki, az általános iskolában nincsenek igazán csúnya lányok, csak mondjuk a kövérebbek. Középiskolában azért már élesen elválik a kettő, és mondjuk durván átlagolva 10 lányból legyen 6 nem szép. Felsőoktatásban valamivel javul az arány, de a kövérebbek itt is azok maradnak, meg van, akikről a pattanások még itt sem esnek le stb stb.

Viszont én nem láttam még nem férjezett 35+ nőt, és amúgy nem ismerek és nem is látok kifejezetten csúnya nőt a 30-50 korosztályban.


Az lenne a kérdésem, hogy mikor, milyen korban szépülnek meg a lányok? Komoly, kifejtős válaszokat kérnék, gondolkodjunk együtt :)



2015. jan. 19. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Te valamit benéztél ,ez pont fordítva van, a mostani 16-20 éves korosztályból 10-ből 6 jól néz ki, míg a 30-40-es korosztályból 10-bők 2-ő néz ki jól.
2015. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
amikor az érdekeid úgy kívánják.
2015. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé el vagy te tévedve, fiatal barátom. Kb. egyik mondatoddal sem értek egyet.
2015. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Te miről beszélsz? Szerintem te gy másik dimenzióból pottyantál ide. 30-50 között nincs csúnya nő, de középiskolások nagy része nem szép? Menjél már...
2015. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez nagyon változó. Az is fontos, mit tartasz szépnek. Ha arra gondolsz, hogy vékony, csinos arc, szuper alak, hát ahhoz minimum jó gének kellenek, természetesen nem lehet mindenki ilyen. De az is változó, hogy egy akármilyen lány mikor kezd el többet adni magára, és hozza ki magából a legtöbbet, csinos ruhákkal, hozzáillő frizurával, sminkkel. De talán ez leggyakrabban 18-20 év körül már bekövetkezik, ilyenkor a legszebbek a lányok.
2015. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16-45 (páran 55 is akár) közt néznek ki jól :D Már aki.
2015. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Nem értek veled egyet. Óvodában, iskolában, végig mindenhol megvannak a szebb és csúnyább lányok is.


Én inkább azt tartom érdekesnek, hogy aki például óvodában gyönyörű kislány volt, és mindenki belé volt szerelmes, az idősebb korára megcsúnyul, aki meg kislányként csúnya volt, abból huszonéves korára bombanő lesz.


Ti ezt hogy látjátok?

2015. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Mikor szépülnek meg a lányok?"


Úgy az 5.-6. korsó után... :-DDD

2015. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Az ötödik feles után, hiszen nincs csúnya nő csak kevés rum.
2015. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is a fiatalabb korosztály a szebb, a 30-40 körüliek nagy része el van anyukásodva, melegítőben járnak, rövid hajuk van és súlyfelesleg is van rajtuk. A 20 évesek sokkal igényesebbek.
2015. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!