Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok hogy csinálják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogy csinálják, hogy olyan könnyen túllépnek bárkin?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 02:01
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet általánosítani, ismerek több lányt is aki hónapokig bánkódtak az exeik után. Ez mindenkinél máshogy van(meg a kapcsolat időtartamán és szorosságán is múlik), legyen az fiú vagy lány.
2015. jan. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

"aki hónapokig bánkódtak az exeik után"


Az kevésnek számít. :)

2015. jan. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"hónapokig"


Az kevésnek számít :D

2015. jan. 20. 02:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, és két éve nem tudok túllépni valakin. Megnyugodtál?

És a többieknél is van ilyen, csak lehazudják.

2015. jan. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 évig gyászoltam egy 2 éves kapcsolatot...

22/N

2015. jan. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én úgy, hogy nem éri meg bánkódni. szoktam persze, de leginkább csak a legeleje rossz. aztán ahogy telnek a hónapok...egyre könnyebb.

meg én egyébként sem vagyok olyan,aki beleragad egy lelkileg rossz helyzetbe. semmilyen téren. sírok,szenvedek,aztán megrázom magam.és megyek tovább.

magam miatt,mert ha beleragadok,akkor csak magamnak teszek rosszat.

éljen a pozitív hozzáállás.:D

2015. jan. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Rhibanc.
2015. jan. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem merik közölni az illetővel még idejében, hogy baj lesz. Hanem szép lassan emésztgetik a dolgot, közben udvarolnak nekik még 38 helyről, majd egyszer csak vége, addigra a csaj már rég túltette magát a dolgon.

Amúgy ez emberfüggő, van férfiaknál is ilyen, akik képtelenek ragaszkodni bárkihez is, mert lelkileg olyan sivárak.

Az ilyenek szokták olyan egyszerűen közölni valakivel, hogy hagyd ott, válj el, dobd ki, majd lesz másik.

Az ilyen felszínes sznobérián alapuló kapcsolatok, olyan emberek, akik képtelenek a szeretetre.

2015. jan. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Senki nem tud teljesen túl lépni. Ha tényleg nagyon szeretted akkor talán sose tudod elfelejteni és túl lépni. Talán jön majd valaki aki boldoggá tesz de az már nen lesz ugyan az.

És ha úgy is látszik, hogy túlléptek csak erősnek akarnak látszani.

2015. jan. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 1 évig nem tudtam magam túl tenni rajta de sikrült.
2015. jan. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!