Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titekez ez elriasztana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titekez ez elriasztana?

Figyelt kérdés
Régen elég zűrös életem volt. Mondhatni benne voltam pár nem túl legális dologba. Börtönbe is ültem 4 évet sújos testisértés miatt. A börtön elött pedig súlyos drog és alkohol problémáim voltak. Napi szinten 1 liter vodka simán elment vagy több is, füvet is szívtam, majd jött a kokain. Egyszer az LSD-t is kipróbáltam. Ku*rvázni is rengeteget jártam. Viszont 1,5 éve szabadultam és azóta rendes életet élek. Leszoktam minden függőségemről, dolgozom is. A régi életemre csak a tetkóim és pár sebem emlékeztetnek. De tényleg megváltoztam. Összejönnétek velem, ezek ellenére? Mert eddig a szabadulásom óta 2 csaj ált csak velem szóba a "rémisztő külsőm" miatt, de miután megismerték a multam otthagytak.

#bűn #új élet #bünhődés
2015. jan. 20. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én összejönnék ha tényleg normális lett
2015. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az Félix?
2015. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen elriasztana! Súlyos testisértés?? Na, az kizáró ok. Drog? Az is. Alkoholizmus? Az is!
2015. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Jó hallani :D

#2 Nem, ennék keményebb nevem van. :)

#3 Ez már a mult, azóta új életet kezdtem.

2015. jan. 20. 17:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A múlt az már a múlt én így gondolom

Ha egy olyan embert ismernék meg benned aki nekem jó lesz@rnám mások véleményét

2015. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha a külsője is tetszene,akkor valószínű már ismerkednénk és ha már ismerkednénk megijesztene ...Főleg,hogy súlyos testi sértés miatt.

Bár elég értelmesnek tűnsz,és az őszinteséget nagyon díjaznám.

Nem hagynám ott ha ilyen helyzetbe lennék valakivel,de nagyon megismerném először ,valószínűleg sok idő kéne,de ha oda lennék érte,ezt is megéri.

Ha munkája is van,és lakása,talpra állt akkor ne közölném vele nem vágnám az arcába,hogy "vizsgálom" a szokásait,ezeket még összejönnék vele de tudatnám vele,hogy húznám addig amíg biztos nem vagyok ebben,és míg érzéseim nem olyan mélyek.

Én ehhez túl fiatal vagyok,csak leírtam milenne ha soksok év múlva hasonló emberrel találkoznék.

2015. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5, #6 köszönöm a válaszokat. :)
2015. jan. 20. 17:12
 8/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, én eleve megijedek sokszor, mert az lenne bennem, hogy bármikor megüthetsz. De amúgy is tárgytalan, mert már megvan kihez megyek hozzá.


Az én barátomat először mikor kérdeztem dolgokról, akkor azt mondta, hogy most nem mond el mindent nehogy kiábránduljak belőle. Aztán szép lassal eljutottunk odáig, hogy mindent tudok. Haverok először nem merték a témát előttem felhozni, de ma már mindenről beszélnek, nincs tabu, mert nem vagyok olyan, hogy haragudja értük.

Meg amúgy sem nagy dolgok, csak ilyen ivászatok, meg egy cigizős korszak, káromkodások és hazudogás a szülőknek a hollétről (Megismerve barátom anyját az utolsót megértem).


De ezek csak gyerekes hülyeségek voltak, ellenben velem, mert én mintagyerek voltam kicsinek és most sem vagyok húrfeszítő.

Nem zavarnak, inkább jó sztorik, de a tiéd az egy más kategória.


Én olyan érzéki vagyok, hogy sokat sírnék miattad és nem tudnám feldolgozni. Tudod az a fajta aki nem tud csak úgy lefeküdni senkivel, mert utána tudom, hogy életem végéig bánkódnék miatta.

2015. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hmm

adnék neki esélyt


de asszem minden nőben benne lenne egy kicsit a félsz h mi lesz ha ....


de azt tuti h 2-3x annyit kell letenned az asztalra h ilyen múlttal egy nő teljes bizalmát elnyerd

2015. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Félix össze jösz reginával?
2015. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!