Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket elriasztana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket elriasztana egy ilyen autó?

Figyelt kérdés

A hétvégén beszélgettem az egyik legjobb barátommal, és szóba került, hogy autót akarok cserélni. Ezek közül lenne valamelyik az új, még nem döntöttem véglegesen: BMW X6, Audi Q7, Mercedes GL, esetleg Audi A8.

Ő azt mondta, hogy készüljek fel rá, hogy ha ilyen autóm lesz, akkor csak az üresfejű, pénzéhes plázacicák fognak ragadni rám, az értelmes, okos lányok viszont szóba sem fognak velem állni.

Idáig kocsi nélkül és kocsival (jelenleg Saab-om van) sem volt gondom a lányokkal. 29 éves vagyok, idáig csak egyetemista vagy már diplomás barátnőim voltak. Mivel a szép, csinos, DE okos és intelligens lányokat szeretem, ezért elgondolkodtatott a dolog.

Ja, azt azért hozzáteszem, hogy nem vagyok kopasz, nincs egybe a fejem a testemmel és ujjnyi vastag aranyláncot sem hordok. Normálisan (a volt barátnőim szerint nagyon jól) nézek ki.


2014. máj. 5. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem félek az autóktól.
2014. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján azt hiszem értem, hogy miért csak voltak azok az "egyetemista vagy már diplomás barátnőim".
2014. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

egy normális, intelligens lányt nem fogja érdekeli, hogy milyen kocsid van

az meg végképp nem baj, ha egy jó van

2014. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Aki a 2. választ írta, kifejtenéd,hogy ezt hogy érted?
2014. máj. 5. 13:24
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés akkor hülyeség, hogy szerintem még ebben a topicban is ki fognak tüntetni...

Amit írtál ahhoz annyit fűznék hozzá, hogy értelmes lány tuti nem áll veled szóba. Sem most, sem korábban.

2014. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Akiben ilyen kérdés felmerül, az olyan értelmes lehet, hogy társalgással nem tudja fenntartani értelmes ember (nő) érdeklődését.

#2 voltam

2014. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vegyél Peugeot RCZ-t (az újat, fehérben)! Én még ennyi ide tévedt tekintetet nem láttam, mint mióta megvan... ;)
2014. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
BMW-t vegyél, de ne ilyen új szart, inkább egy E30 M3-mat
2014. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
2-es, ha nem lett volna egyértelmű, akkor olvasd el még egyszer a kérdést. Nálam fel sem merült ilyen kérdés, amíg a barátom nem mondta ezt. Mielőtt még az ő fikázása elindulna, egyetemet végzett, értelmes ember, így adok a véleményére.
2014. máj. 5. 13:52
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez jó, fikázni mindenki tud, de a 7 válaszból idáig érdemi csak 1.
2014. máj. 5. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!