Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titekez ez elriasztana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titekez ez elriasztana?

Figyelt kérdés
Régen elég zűrös életem volt. Mondhatni benne voltam pár nem túl legális dologba. Börtönbe is ültem 4 évet sújos testisértés miatt. A börtön elött pedig súlyos drog és alkohol problémáim voltak. Napi szinten 1 liter vodka simán elment vagy több is, füvet is szívtam, majd jött a kokain. Egyszer az LSD-t is kipróbáltam. Ku*rvázni is rengeteget jártam. Viszont 1,5 éve szabadultam és azóta rendes életet élek. Leszoktam minden függőségemről, dolgozom is. A régi életemre csak a tetkóim és pár sebem emlékeztetnek. De tényleg megváltoztam. Összejönnétek velem, ezek ellenére? Mert eddig a szabadulásom óta 2 csaj ált csak velem szóba a "rémisztő külsőm" miatt, de miután megismerték a multam otthagytak.

#bűn #új élet #bünhődés
2015. jan. 20. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezek már mind a múlté és megkaptad a méltó büntetésed érte.

Gondolom azóta mindent átértékeltél magadba és újra normális embernek mondható vagy.

Én is tettem sok olyan dolgot , amit jobb lett volna ha nem teszek.Természetesen nem olyan súlyosakat , mint te , de akkor is.

Igaz az emberek nagy részének rossz a véleménye , de én ezt már a múltnak tekinteném.

Az is igaz , hogy az elején tartanék tőled , mert hát azért a testisértés nem kis dolog.De mindenkinek van egy rossz oldala , így elfogadnám a múltad.

2015. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek, tudom ezek problémás dolgok és nem lehet csak úgy megnemtörténtté tenni őket. De azon dolgozom, hogy újra hasznos tagja legyek a tátsadalomnak. Amúgy ki az a Félix?
2015. jan. 20. 17:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Exem ugyanez.

A börtön ugyan kimaradt, a többi stimmel.

Engem az zavart, hogy közben ugyanúgy drogozgatott, pedig ő elvileg leszokott. Meg hogy megváltozott, de idegbeteg volt ugyanúgy, néha tök kedves, meg normális, máskor meg kitörései voltak.

És nem tudtam vele megbeszélni ezeket a dolgokat, mert utána nem is emlékezett a nagy részére, és egy "hagyjuk" volt mindig a válasz.

2015. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
te vagy a magyar nők ideálja! a sok önképzavaros, szellemi fejlődésben visszamaradott átlag magyar nőnknek simán bejössz!
2015. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!