Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyűgözzem le, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyűgözzem le, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy majdnem velem egy idős lány..És más pasikról beszél folyamatosan meg minden de mondja nekem párszor hogy szeret meg minden és nem tudom mit csináljak hogy a kapcsolatunk szorosabb legyen...v.v Valami ötlet? Ennyi idő alatt belé szerettem:s (bi/lány)

#RomantikaFuCK
2015. jan. 20. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy :D Ha a pasikról beszél mindig 100% hogy hetero úgyhogy sajna ebből nem lesz kapcsolat :/
2015. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2015. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta biszex:o és vannak lányok akik tetszenek neki és nekem is mondta hogy lehet köztünk valami.. De néha el bizonytalanodok
2015. jan. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!