Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amire azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amire azt mondják a fiúk, hogy tetszik nekik egy lányon/lányban, az igazából nem is?

Figyelt kérdés

Például én olyan vagyok, hogy sok minden megvan bennem, amire azt mondják, hogy "Imádják a pasik." Gamer vagyok, értek is a gépekhez, van humorom, nem vagyok sértődékeny, unalmas, van eszem, és külsőre is szinte minden megvan, amire azt mondják, hogy ezekkel lehet pasizni (sose próbáltam a külsőmmel pasizni, megjegyzem.)


Mégis sose volt olyan, hogy bárki megpróbált volna megismerni, vagy közelebb kerülni hozzám, mint egy barát, valahogy mindig a barát zónában maradok.


Ez azért van, mert nem p*csskodok, nem játszom meg magam a pasik előtt, vagy miért,


16/L


2015. jan. 20. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ha a kinézeted egy hardcore kocka akkor mindegy, hogy mennyire lennél amúgy szép.
2015. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Mert akiknek kellenél, azok nem néznek ki elég jól számodra.
2015. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

lehet külsőleg nem vagy a toppon (viszont bejön nekik hogy gamer vagy meg ilyenek és jó vagy te barátnak úgy gondolják.. ) és nekik inkább olyan barátnő kell aki sík hülye a PC-hez ..és jó vele a szex mert csinosabban néz ki nálad..

19/F

2015. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem nézek ki hardcore kockának.


Igaz, vannak elvárásaim, de nem túl magasak. Utoljára tavaly tavasszal volt, hogy valaki megpróbált volna megismerni, de nem jött össze.

2015. jan. 20. 17:44
 5/15 anonim ***** válasza:
és mik az elvárasaid ? :) milyen legyen külsőleg egy fiú ?
2015. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És nézel animét?
2015. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Érdekes csajnak tűnsz és becsülöm benned hogy nem játszod a fejed és nem "p*csáskodsz" Ha van kedved ismerkedni írj nyugodtan :) 19/F
2015. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy nem viselkedsz csajosan/nőiesen. Az ilyen lányokat meg inkább csak havernak tudják látni a fiúk. Egy lány az nem fiú mellekkel, hanem lány.
2015. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van aki többet szeretne, mint barátság, csak nem meri megmondani? Ha valaki közel kerül hozzád, és külsőleg is tetszel neki, akkor kizártnak tartom, hogy csak barátként szeretne téged maga mellett tudni.
2015. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A "sose volt olyan"-tól hamar eljutottunk a "legutóbb tavaly tavasszal"-ig. :)
2015. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!