Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amire azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amire azt mondják a fiúk, hogy tetszik nekik egy lányon/lányban, az igazából nem is?

Figyelt kérdés

Például én olyan vagyok, hogy sok minden megvan bennem, amire azt mondják, hogy "Imádják a pasik." Gamer vagyok, értek is a gépekhez, van humorom, nem vagyok sértődékeny, unalmas, van eszem, és külsőre is szinte minden megvan, amire azt mondják, hogy ezekkel lehet pasizni (sose próbáltam a külsőmmel pasizni, megjegyzem.)


Mégis sose volt olyan, hogy bárki megpróbált volna megismerni, vagy közelebb kerülni hozzám, mint egy barát, valahogy mindig a barát zónában maradok.


Ez azért van, mert nem p*csskodok, nem játszom meg magam a pasik előtt, vagy miért,


16/L


2015. jan. 20. 17:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: igazad van, tényleg egy kicsit eltúloztam ezzel a "sose volt olyannal". Kb. kétszer volt ilyen összesen.


# 8/10 : lehet igazad van, mondjuk ez a "Egy lány az nem fiú mellekkel, hanem lány." egy kicsit erős volt. Attól még szerintem ugyanúgy lány vagyok, hogy vannak egy kicsit fiúsabb tulajdonságaim.


# 5/10: nincs túl sok elvárásom, de azért nem baj, ha "helyes", magasabb nálam, ápolt, és van stílusa (nem a páwa meg swag stílusra gondolok). De még volt, hogy olyan srác tetszett, aki alacsonyabb nálam. (172 cm magas vagyok.)


# 6/10: igen, nézek, mondjuk mostanában nem :)

2015. jan. 20. 18:15
 12/15 anonim ***** válasza:

Mostanában nem nézel animéket?! Az nagy probléma, napi 1 részt legalább nézned kellene. :D

Anime/mangaconra szoktál járni?

2015. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szoktam :)

Mostanában inkább olvasok, karácsonyra kaptam egy rakás könyvet.

2015. jan. 20. 18:28
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként fiatal vagy még, nem késtél le semmiről. Ha három én múlva is kiírhatnád ezt a kérdést, akkor érdemes lenne elgondolkodni a dolgokon.
2015. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És szoktál cosplay-ezni? (ha igen, kinek öltözöl be; ha nem, kinek szeretnél beöltözni?) Ott esetleg szoktál ismerkedni, vagy odamennek hozzád hímnemű emberek?
2015. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!