Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomulásnak tartanátok a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulásnak tartanátok a lány részéről?

Figyelt kérdés
Nemrég egy buliban találkoztam egy fiúval. Akkor éjszaka nagyon jól elvoltunk,sokat beszélgettünk. Utána írt, hogy mennyire örül hogy megismert,stb. Ennek kb 2hete, azóta nem írt. Arra gondoltam, hogy talán kereshetném én,viszont nem tudom hogy nem tartaná-e nyomulásnak és hogy egy ilyen ,,bulis kalandból" lehet-e valami komoly is.
2015. jan. 20. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, bulisból is lehet komoly. Több tartós barátnőmmel találkoztam buliban.


Viszont ha ennyi idő után sem keres téged, esélyes hogy nem érdekled.

2015. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem tartanám annak.
2015. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rákérdezel mi újság van vele hogy van, ez nem nyomulás.
2015. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Nincs ebben semmi nyomulás. Amúgy kíváncsi lennék, hogy alakultak a dolgok? :)
2015. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó Válaszoló! :)


Nem lett belőle semmi. Most már azt mondom, hogy szerencsére.

Nemrég írt, elbeszélgettünk. Végül burkoltan kijelentette, hogy csak egy ,,B terv" lennék a számára. Amilyen hülye voltam, még ebbe is bele mentem volna, de aztán rájöttem, hogy nekem erre nincs szükségem.

Nem is értem, hogy miért voltam oda annyira érte.

Röviden ennyi a történet! :)

2015. júl. 20. 19:35
 6/6 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Jól tetted! Az ilyen „B terv” jellegű dolgokba nagyon nem érdemes belemenni...
2015. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!