Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a pasik, akiknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akiknek nem vonzó a barátnője, a lelkük mélyén nem áhítoznak valaki szexire?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, és fordítva is igaz.
2015. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De.
2015. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak rád áhítoznak.
2015. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok...
2015. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy:

Lehet, ők vonzónak találják valamiért.

2015. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En csaj vagyok, de a volt baratommal ezvolt a helyzet. Konkretan az h en vagytam masra... mind kulsoleg mind szexben..
2015. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De akkor egy ilyen kapcsolatnak mi értelme?
2015. jan. 20. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
van kit dugni, és még van kivel hencegni, hogy nalátjátok nem vagyok lúzer, mert van barátnőm... vagy ilyesmi lehet a gondolkodásuk.
2015. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az bőven lúzerség ha olyannal van az ember aki nem is tetszik neki.
2015. jan. 20. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
a legtöbbnek mindegy, hogy ki lesz a felesége, abból úgyis cselédet csinál és majd megcsalja egy friss pipivel. szóval megoldják. az is elképzelhető, hogy kötődik érzelmileg( jó, ez a fogalom férfiaknál alapból ritka) a "csúnya" lányhoz(mer ugye a szépség is relative) és nem akarja otthagyni, ezért eljár b-szni egy kikent kifent r-ingyóhoz.
2015. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!