Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyakorin minden korosodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakorin minden korosodó (30+) férfinek 20 év körüli szépséges barátnője van?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 08:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem!
2015. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen. Vagy barátja. :)
2015. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen igen. És az a 20 év körüli szépséges barátnő mindig, mindenütt alaposan borotvált, napi 24 órában szexre éhes és kész, illetve természetesen mindig lenyeli, örömmel vállalja az anált és el is élvez közben, imádja, ha kikötözik, nyilvános helyen is csinálja, benne van a hármas vagy többes szexben és még ágyba is hozza a reggelit. A férfiak pedig mind magasak, izmosak és legalább 20 centis a szerszámuk. Üdvözöllek itt, a tökéletes emberek birodalmában!
2015. jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Természetesen! Az emberiség elitjei, ahogy a felettem szóló is említette. És a korral csak jobb és jobb lesz!
2015. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert sok olyan kérdést,hozzászólást látok,hogy a pali pl.38éves,de csak 20,max.25 éves csajokkal foglalkozik.A munkahelyemen elég sok egyedülálló,elvàlt 30 feletti férfi van,akik olyan nőknél is bepróbálkoznak,akik idősebbek mint ők maguk.Lehet csak a gyakorin gyűltek össze ezek e különleges,menő pasik:)
2015. jan. 5. 08:29
 6/18 anonim ***** válasza:
Mert nálad a 30as csávó már vén trotty mi?
2015. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért kellene ehhez menőnek lenni? Te csak olyanokkal próbálkozol, akiknél tuti nyerő vagy?
2015. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Én 31 vagyok és engem is a fiatal, 18-25 körüli lányok érdekelnek.
2015. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátnőm, de nem próbálkoznék abban a korosztályban, egyrészt nem akarom kihasználni őket, másrészt tisztában vagyok a korlátaimmal, nem lenne fair a részemről.
2015. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
38 vagyok 24 éves barátnőm van.19 éves szeretőm.34 éves feleségem..ha hiszed ha nem..De az asszonyom nem adnám oda senkié sem...
2015. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!