Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15/L vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/L vagyok és szerelmes vagyok egy lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról van szó, nagyon szép lány, van amikor hosszabb ideig néz, zavarba ejtően szép szeme van, annyira szeretem és nem tudom mit tegyek?

Annyira nem vagyunk jóba (mármint nem vagyunk a legjobb barátok, nem utáljuk egymást, és néha beszélünk)

Nem tudom, hogy ő is leszbikus-e, ő az ilyen pláza cicákhoz tartozik, de nagyon jófej.

Mindennap úgykell a szemébe néznem, hogy gyötör a szerelem.

Lécci normális válaszokat :)



2015. jan. 20. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Azon nyomban felejtsd el. Üdv.: A lány apja és pasija.
2015. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Szeress belém! :$
2015. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Köszönjük, sok hülye TV-műsor...
2015. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem szerelem. És csak hergeled magad.
2015. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Hármasba nyomhatjuk mit szólsz cica?
2015. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
ha gondolod irj privibe...15/L :)
2015. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
hasonló helyzetben vagyok eléggé :D szintén 15L jó hogy nem vagyok ezzel egyedül
2015. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha Nez az Mar nem hatrany,de erdemes lenne ismerkedned mas lanyoknak,hogy legyen egy kis tapasztalatod,es meg akkor sem biztos hogy o" abbba a csoportba tartozik.
2015. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!