Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy jobban ragaszkodjon hozzám?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk egy pasival, tényleg csak barátság... Nagyon jó fej, mindenféle dologról lehet Vele beszélgetni, türlemes, megértő stb. DE! Majdnem 100%-ban én kezdeményezem a beszélgetést, sms-ezést, találkozást... És ez az egyoldalúság egy kicsit azért rosszul esik... Kedvel, akarja a barátságot, ez nyilvánvaló, mondta is... De akkor miért ilyen??? És mit tehetnék azért, hogy egy kicsit kevésbé legyen egyoldalú a barátság? Abban biztos vagyok, hogy akarom ezt a barátságot, nagyon értékes. De nem tudom, mit tehetnék....
2015. jan. 21. 10:05
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nem akarja annyira a barátságot mint Te. Én voltam hasonló cipőben csak fordított helyzetben. Tehát én voltam a lesz@rom fél a két ember közül. Megkérdezte ő is hogy miért és én mivel tudtam, hogy szeret velem lenni, nem akartam megbántani azzal hogy elmondom a véleményem miszerint rohadtul nem vagyok rá kíváncsi, csak azért találkozom vele, hogy ne sértsem meg. Röviden tömören szerintem ez a helyzet.
2015. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De Ő "kíváncsi..." Képes órákon keresztül hallgatni a sületlenségeimet, sőt még tanácsot is igyekszik adni... Régebben azt mondta, hogy Ő nem az az érzelgős típus, van olyan barátja, akivel jó, ha egy évben egyszer találkozik (mondjuk ott a távolság is közrejátszik azért...), de nekem ez kevés... Olyan jó lenne, ha legalább egy kicsit kezdeményezőbb lenne...
2015. jan. 21. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak barátkozni akarsz vele? :D
2015. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy barátságot szeretnék. De szerintem azért kölcsönösnek kellene lennie, mert ez kicsit olyan, mintha "futnék" utána...
2015. jan. 21. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig szerintem ne írj rá,ne keresd..Nézd meg,hogy Ő keresni fog e..Vagy finoman mond el neki,célozgass hogy állandóan csak Te keresed Őt.. Ha akarná a dolgokat akkor tenne is érte..Vagy lehet már megszokta,hogy a kisujját se kell mozdítani,mert Te mindig kezdeményezel mindenbe.
2015. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben voltam a legjobb fiúbarátommal. Ha taliztunk, őrület jól elvoltunk, órákig röhögtünk meg beszélgettünk, komolyabban is. Nagyon tetszett h ilyen egy hullámhosszon vagyunk, de igazából folyton csak én kerestem. Én kipróbáltam ezt a dolgot h nem keresem, megvárom, hátha neki is eszébe jut. Nálam nem jött be (másoknál viszont már láttam h bejött!), így ink csak őszintén elmondtam neki h ez nagyon bánt, és azóta ő keres többet, vagy egyenlő arányban :)
2015. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A nem keresem-téma ebben az eseben sem működik, sajnos... :( Hetek óta nem keresem, de most már vészesen közeledik a névnapja, szóval szerintem "feladom" és keresni fogom... Próbáltam Vele beszélni erről, meglepődött, azt mondta, hogy nem is gondolta, hogy ez nekem probléma és utána keresett Ő is párszor... Beszéljek Vele újra? Nem tudom, mit csináljak... Azt mondja, hogy Ő ilyen típus, nem egy "érzelgős" alak, van olyan barátja, akivel kb. évente egyszer találkozik... Nem tudom, mi van, ha ez csak ilyen "lerázós" duma a részéről?
2015. febr. 17. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig ne keresd, ne kezdeményezz. Ha neki is fontos a dolog, egy idő után rájön, hogy neki kéne téged keresnie
2015. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De már kb. 1,5 hónapja nem keres... Tegnap írtam Neki, de csak röviden válaszolt, hogy nagyon elfoglalt.... Ez akár igaz is lehet, mert olyan a munkája... De nekem nagyon rosszul esik... :( Mit csináljak? Próbáljam megbeszélni Vele?
2015. febr. 25. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!