Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önimádó, nagyképű férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önimádó, nagyképű férfival érdemes kezdeni valamit, vagy ők képtelenek a nőt jobban szeretni maguknál?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg önimádó, akkor nem szeretheti jobban a nőt magánál.
2015. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj. A beképzeld egoisták javíthatatlanok. Arra sem méltóak hogy foglalkozzon velük akárki is
2015. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy egy férfi, aki nagyképűnek látszik az valójában is olyan?????? :-)


Én is el tudom neked játszani, hogy oltári nagy bunkó vagyok. Közben meg nálam rendesebb, megértőbb, hűségesebb, kitartóbb férfit a Földön nem találnál... :-)

2015. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 RRR ***** válasza:
100%

ja

hagyod a pi...ba,hagy dugja magát seggbe

2015. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Öltönyben jár, mindent tud, a tipikus mr. Tökéletes típusra gondolok.
2015. jan. 15. 23:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Barney Stinson? Nem akarlak kiábrándítani, de ő nem egy létező személy.
2015. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg egy ilyen férfival hozott össze a sors és hiába próbáltam elérni hogy nyíljon meg nekem lelkileg olyan embernek mutatja magát akinek nincs gyengéje és tökéletes akar lenni minden, azt mutatja, hogy őket nem érdekli más véleménye a nőket is csak kihasználná.
2015. jan. 15. 23:18
 8/15 anonim ***** válasza:

7: Hát, látod. Ilyen, amilyennek látod.:)

NEM tudsz vele KONTAKTUST teremteni, mert nem hagyja.

2015. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És érdemes lenne ? Szerintetek vannak neki is gondjai, amit nem oszt meg senkivel? Nem szeretem, csak kíváncsi vagyok.
2015. jan. 15. 23:21
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy közelebbi viszonyban is pont arra számíthatsz vele, mint eddig.

Ugyanebből kaphatsz többet tőle.

Csak Te tudod, jó-e ez Neked, vagy inkább fájdalmas. NEm vagyunk a bőrödben.

2015. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!