Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ti írogatnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti írogatnátok a lánynak randi után, ha többet nem akarnátok találkozni vele?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 12:29
 1/9 Mokyu! ***** válasza:
Igen azt hogy takarodj az életemből és most mássz ki a szekrényemből
2015. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

ha randi után is ír neked, akkor szinte biztos akar még találkozni :)


21/F

2015. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2

Szerintem nem biztos, mert mi van, ha randi után még lelkes, de eltelik pár nap, alszik párat és meggondolja magát?

Szerintem csak akkor biztos, hogy akar még mindig, ha következő találkozó meg van beszélve, és akkor ha már ott is vagytok.

2015. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3


2# vagyok. én magamból indultam ki... de én rendszerint tudom mit akarok :)

2015. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én többet nem keresem semmilyen formába,ha nem érdekel
2015. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Vasárnap volt a randink, még pár órával később aznap is írt, illetve azóta minden reggel kapok jó reggelt üzenetet, és a nap folyamán is többször szokott írni, főleg késődélután, este, mikor már otthon van a melóból. Viszont telefonon azóta sem beszéltünk, és randit sem fixáltunk le.

2015. jan. 21. 12:46
 7/9 anonim ***** válasza:

4


3. vagyok. Akkor jó, ha tudod mit akarsz, mert én is magamból indultam ki és volt ilyen tapasztalatom, amit írtam sajnos. :) L

2015. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7


2# vagyok... sok a gyökér az a baj csak :) de amúgy... tényleg ha nem akarsz semmit, akkor eltünsz mint a kámfor... én nem írogatok akkor semmit se...

Amúgy az alapján amit írtál kérdező, a srác rád van kattanva ne aggódj emiatt ;)

2015. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ideje elbeszélgetni, hogy mikor lesz a következő, és mi lesz a program!
2015. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!