Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan siettessem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan siettessem meg a menstruációt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
72 órás az garantáltan meghozza :D
2010. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Se citromlével, se meleg fürdővel, se énekléssel nem lehet hamarabb meghozni...
2010. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogyse. Amnikor eljön az ideje, akkor megjön.
2010. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne siettesd meg,ez az én véleményem.Én 15 leszek áprilisban.Most szeptemberben jött meg először.Előtte nagyon vártam már,h mikor lesz már meg,de mióta megvan inkább visszacsinálnám,nagyon macerás,és néha fájdalmas is,hidd el jobb nélküle,ha már nagyon idős vagy,akkor az más tészta,de ha nem akk örülj h még nincs.
2010. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bnömet elnézve ne akard siettetni neki nagyon szokott fájni:S
2010. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1: Hány éves vagy?

2:Menstruáltál-e már?

Ha még nem és kb 12 éves lehetsz akkor nyugodj meg megfog jönni csak éppen neked később mint az osztálytársainak ez senkinél se egyforma, h mikor jön meg! Ha már menstruálsz és nem akar megjönni akkor az is lehet, h nem állt be a ciklusod v most késik egy kicsit! Belegondolva mindent felvázoltam, ami lehetséges remélem segítettem!

2010. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
csííí csíí hajrá!!!
2010. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!