Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a "bizsergés" amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "bizsergés" amit érzek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeség, de amikor ma pl. ma angoltanárhoz megyek magánórára, vagy ha bárki magyaráz nekem valamit személyesen, úgy, hogy nem beszél, hanem megmutatja a kezével, tehát ír, rajzol, hajtogat, stb.

akkor egy rettentő fura bizsergés járja át a testem de valami hihetetlen jó érzés.

Tehát pl. ha azt mondod, hogy segítesz a matekpéldával, és elkezdesz leírni a dolgokat akkor ezt váltja ki nálam...

hallott már valaki hasonlót? mi lehet ez? miért érzek ilyeneket közben? azért lehet mert "foglalkoznak" velem?


2015. jan. 21. 14:38
 1/9 A kérdező kommentje:
ezt érzem ha a fodrász a hajamat vágja, ha masszíroznak, megérintenek finoman stb
2015. jan. 21. 14:40
 2/9 anonim ***** válasza:
kezd hatni a xanax
2015. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmit én is tapasztaltam hasonló szituációkban, de sajnos fogalmam sincs, hogy konkrétan mi váltja ki.
2015. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,mit szedsz,de én is kérek belőle! :D
2015. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni :D Nem mindenkinél, csak ritkán :D mintha simogatna :D
2015. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Érdekes kategóriába írtad a kérdésed. :-)

Ez talán segít:

[link]

Egyébként Youtube tele van ilyen (ASMR) videókkal.

Szép napot!

2015. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem tudom mi ez de szívesen megujjaználak

20f

2015. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi 6-os ez lesz az!


akkor még is csak igazam volt és ez egy létező dolog nem fantáziáltam! tudtam hogy ez valami létező dolog

2015. jan. 21. 15:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Uuu nekem is van ilyen érzésem ha egy kisgyerek rajzol:D nem tudom mi de nagyon szeretem:D
2015. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!