Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szivat vagy mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szivat vagy mi van?

Figyelt kérdés

Hello

Van az osztályban egy fiú, aki tetszik nekem. Na mármost a kérdésem az lenne, hogy én tetszek-e neki...

A következők szoktak lenni:

Szinte minden nap nevetünk, szórakoztat, viccelődik, olyan mintha produkálná magát...

Órán mögöttem ül és mindig megbeszéljük a dogákat, összehasonlítjuk egymás fölmérőjét, kérdezi hanyas lett stb.

Szünetekben is volt, hogy odajött hozzám amikor a barátnőmmel beszélgettünk és ott is maradt szünet végéig, pedig mindig kimegy a haverjaihoz az udvarra.

Órákon csomószor van, hogy meglöki a székem lábát, vagy a tollát a hátamba szúrja és amikor hátrafordulok rám mosolyog.

Most ballagok nyolcadikból és lesz egy bál, amin vele táncolok. Még előző év végén megbeszéltük, és így is lett.Néha táncon el sem engedi a kezemet,csak lóbálja(mint a kicsit, tudjátok a sorakozónál). Év végén is táncolnunk kell és mondta az egyik barátom(ő is fiú osztálytárs, de ő nem tetszik, csak jóba vagyunk)hogy táncoljak vele. Amint meghallotta ezt aki tetszik nekem, rögtön az mondta, hogy neeeeeem, én vele táncolok...

Előző héten nyílt napra mentünk egy középiskolába. Egyedül kellett volna mennem, meg haza,este. Erre Ő felajánlotta, hogy elvisznek kocsival,mert ő is jönne a nyílt napra. Így is lett és másnap együtt vártuk, hogy jöjjenek a szülei. A kocsiban a szülei rögtön tudták, hogy milyen gimibe és szakra szeretnék menni, pedig nem is mondtam nekik soha. Így Rá néztem de ő véletlenül sem nézett rám egyszer sem, szóval miközben a jófej szüleivel dumáltam csak kifelé néztünk az ablakon.Megérkeztünk és egymás mellé is ültünk.. Néha összenéztünk amikor az iskola igazgatója valami-számunkra érthetetlen-dolgot mondott és mosolyogtunk. Végül haza is vittek, megvárták míg bemegyek az ajtón és csak aztán mentek el.

Azóta alig beszéltünk...még a nyílt nap előtt volt táncunk.Tánc előtt volt egy lyukasóránk.Az egyik barátnőm is fent volt és Ő is. Ő-vel először csak ketten voltunk, jól elbeszélgettünk(ő amúgy csúnyán beszél, de ha csak velem van akkor soha, mert tudja hogy én sem). Aztán megjött a barátnőm is és azt kezdte ecsetelni, hogy szerinte szerelmes vagyok Ő-be... na jó, hogy tagadtam ott előtte, aztán amikor mondta hogy akkor Ő szerelmes belém Ő nem mondott semmit,de úgy láttam mintha lehajtotta volna a fejét kicsit elpirulva.

Na azóta nem beszélünk nagyon. Jó egyszer visszavitte a tornaszivacsot helyettem meg mondott egy viccet. De amúgy semmi.

Van még két lány. Az egyik állandóan odamegy Ő-höz és karolgatja stb. Ő ezt sokszor hagyja,de a háta mögött a csajról megvan a véleménye....nem egyszer mondta már(nem csak nekem) hogy egy kva.Mindig hülyülnek ha egymás mellett vannak és ott cirógatják egymást.De akkor miért tartja Ő egy kvának???Ő-vel van közösen egy kedvenc,nagyon jófej tanárunk, neki is mindig beszámol, hogy mennyire nem bírja azt a lányt.

A másik csaj is sokszor odamegy Ő-höz és simítgatja a haját,nyomkodják egymás oldalát, bár ezt másnak is csinálja.

De akkor miért van meg mindkét lányról a rossz véleménye és miért van az hogy amikor bármelyik csajszi mögött áll fintorog?(Tudni kell erről a két lányről, hogy csúnyán beszélnek és megjátsszák magukat, és ez nem tudom mennyire Ő stílusa, vagy egyáltalán bármelyik fiúé)

Akkor most tetsek neki vagy szivaT??

KÖszi


2015. jan. 21. 15:45
 1/4 anonim válasza:

Szia

14nel nem vagy tobb ha jol mondom de nem vagy meg el kesve de nagyon ugy latszik igen ;)

2015. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is az a lényeg, hogy mindenképpen szerelmes legyek, mert nekem első a tanulás, hogy elérjek valamit az életben...csak tetszik :) ez ennyi idős korban természetes...és hát elég bizonytalan vagyok ebben, hogy most akkor mi van :)
2015. jan. 21. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki :) Csak ennyi idős korban még sokakat zavar a többiek gúnyolódása:(
2015. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha szeretnel meg beszelgetni nyugodtan irj privibe

De most mennem kell bocsnat

Annyit meg hozza teszek fura egy srac na majd beszelunk

Szep napot :)

2015. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!