Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ezzel csinálni? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ezzel csinálni? L

Figyelt kérdés
Ma kintvoltam a játszótéren a barátaimmal és kint volt az a fiú is aki tetszik meg elvileg én is neki. Odajött hozzànk beszélgettünk és elkezdte a hajamat "simogatni, kézzel fésűlgetni meg ilyenek" én nem szeretem ha a hajamhoz nyúlnak de az nemzavart hogy ő csinálta és néha megpuszilta a fejemet, arcomat ami nekem tetszett mert ő is közeledett felém és nem csak én felé. Na de most jöna lényeg, hogy kb 10perc elteltével éreztem, hogy benedvesedtem és mivel szürke cicanaciban voltam ezért féltem, hogy átfog látszódni és onnantól kezdve nem tudtam úgy beszélgetni mert állandóan attól féltem h valaki meglátja. Nem lehet valamit azzal csinálni, hogy ne nedvesedjek be ilyen könnyen?? Értelmes válaszokat előre is köszönöm!! 16/L

2015. jan. 21. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
örülj neki, hasznos lesz az még
2015. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne mászkálj tél közepén cicanaciban mondjuk.


Am tisztasági betét.

2015. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1: jó igaz sokat olvastam erről de engem akkor is zavart. :(

2: hát ezt az időjárást sajnos nem mondanám télnek..:( Arra én is gondoltam csak nem látszódna ki ?? Vagyis úgy értem, hogy nem domborulna ki ott lent?

2015. jan. 21. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem kiszámíthatatlan az időjárás, hogy cicanaciba járj. Farmer? Azon nem fog kidudorodni. De szerintem nem fogsz non-stop betéttel járkálgatni azt keresve, hogy mikor nedvesedsz be.
2015. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Ha nem übertapadós gatyában mászkálsz, ahogy azt javasoltam, akkor nem "domborodik ki".

2015. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4: nem mindig hordok cicanacit! Heti 1-2 alkalommal szoktam felvenni. És igen szerintem se nagyon fogok úgy járkálni mindenhova.
2015. jan. 21. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Tisztasági betét. Ha vastag nadrágot is veszel fel, a bugyid olyan lenne, az meg szintén kellemetlen.
2015. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A cicanacit max hosszu (nem olyan hosszu,ami epp csak a feneked takarja,hosszabb) felsovel, ruhaval vedd fel es meg ha krllrmetlen,hogy olyan is lesz a bugyid, latni senki nem fogja!!
2015. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A cicanadrag nem nadrag!


[link]

2015. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!