Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ember élete a kezemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember élete a kezemben van, nagyon kínos, bonyolult, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két éve kerültem egyetemre, megismertem egy 23 éves lányt. Nagyon jófej és nyitott volt. Ahogy egyre jobban megismertem és közelebb engedett magához, rájöttem, hogy iszonyú nagy problémái vannak, amelyek otthon a négy fal között mutatkoznak csak meg. Alkoholista, szexfüggő, cigifüggő, hallucinációi vannak. Mesélt az életéről, hogy hogyan használták ki és a szülei elutasításáról, hogy mindenki tehetséges a családban, de ő a feketebárány. Elhatároztamm, hogy segítek neki, tényleg az életcélommá tűztem ki a mély veremből való kihúzását. Eljárkáltunk mindenfele, ismerkedtünk emberekkel, sportoltunk, egész nap csak fecsegtünk és úgy látszott, hogy sikerült eloszlatni a depresszióját. Azonban egy ideje észrevettem, hogy máshogy néz rám, azzal a sóvárgó szemekkel és olyan megjegyzéseket is tesz, amivel jelzi, hogy én vagyok élete értelme és kíván. Tudom, ha visszautasítom, akkor nagy valószínűséggel visszacsúszik. Olyan hosszú út áll mögöttünk, de úgy érzem nem lehetek annyira önzetlen, hogy belesodorjam magam egy olyen dologba, amit nem akarok, ráadásul nem is vonzódom nőkhöz.


20/L és ő 25/L


2015. jan. 14. 02:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát izé... Öööö... Fogalmam nincs ilyet még nem hallottam. Talán ha nagyon nyomul akkor próbáld neki megmagyarázni, hogy valójában ő sem leszbikus, csak vonzódik az egyetlen emberhez, aki jól bánik vele. Talán még természetesnek is mondható ilyen esetben.
2015. jan. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg bonyolult.. A véleményem szerint megpróbálhatnál neki pasit "szerezni", összehozni valakivel. Akkor lenne kivel együtt legyen, ugyanakkor továbbra is, és még inkább te leszel a "megmentője". A közeli jó viszony is megmarad, és neki is lesz kivel kiélje magát. 20F
2015. jan. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mihamarabb beszélj vele erről, hogy észrevetted a kétértelmű megjegyzéseket és menjetek el pasizni.
2015. jan. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit érdekel téged a mások problémàja.

Mindenkinek vannak gondjai.

2015. jan. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fish1 ***** válasza:
A veremből kihúzni csak saját magát tudja. Így ez csak egy látszatdolog, mert csak támaszkodik rád. Mindenki a saját életéért felelős, így neki kellene magába néznie és elindulnia a lelki fejlődés útján. Ezáltal megszűnnének a problémái is.
2015. jan. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért az biztos hogy neked nem kell ő?

Már ne haragudj, de az emberek nem teszik csak úgy az életcélukká egy másik ember megsegítését ok nélkül.

Ha már kb ilyen legjobb barátnők voltatok, akkor még csak csak, de egyébként én is arra gondolok, h abba az irányba hajlasz.

2015. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pasizni elvitel szerintem rossz ötlet ilyen lány esetében. Amit tehetsz, hogy ha van normális fiú barátod akinek mondjuk tetszene külsőre a lány, akkor több olyan programot szervezni, hogy összeismerkednek és akkor belé lesz szerelmes, ha úgy alakul és összejönnek. Nem pedig beléd. Bár ez koránt sem szerelem a részéről, csak amolyan nem is tudom minek nevezzem.. ragaszkodási vágy.
2015. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már lehetne annyi eszed, hogy eleve sejtened kellett volna, hogy ez lesz belőle. De azt is tudnod kellett volna, hogy ilyen problémákkal szakember segítségére van szükség. A hallucinációk pszichiátriai betegségre utalnak és még ott vannak a függőségek is.

Te meg azt hitted, ezeket megoldod azzal, hogy eljárkáltok mindenfelé? Meg hogy ez a szinte mindenbe kapaszkodó, mindentől függő ember nem tesz téged is a függősége tárgyává?

Annyira remélem, hogy kamu ez a kérdés!

2015. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!