Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonyos látens melegek azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos látens melegek azért szeretnek annyira berúgni a "haverokkal", mert ilyenkor gátlástalanul kiélhetik magukat? Vélemény?

Figyelt kérdés

Végülis ez több szempontból is előnyös nekik:

1. arra hivatkozva, hogy részegek, nem mondhatják rájuk hogy valóban melegek

2. az áldozatokat ha jól leitatják, nem is emlékeznek rá...

Sok olyat hallottam már, hogy valaki leszopott másik férfit, annyira "részegek" voltak...



2015. jan. 21. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt kipróbálnám én is milyen lehet egy részeg heterót kielégíteni
2015. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam egy házibuliban, ott az emeleten hullarészegen fekvő csajnak verték rá a talpára.

Az is szép volt.

2015. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos meglátásom szerint gyakori a helyzet.

Az emberek már nem képesek őszinték és nyíltak lenni egymással.Inkább leitatja és lesz@pja a másikat...

Elég elszomorító.

2015. jan. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ftf1983 ***** válasza:
Ezek a pasik nagyon is vágynak pasira csak elnyomják magukban a vágyaikat. Viszont tudjuk, hogy részegen ezek az elnyomott vágyak előjönnek. A mondás úgy tartja, hogy két féle ember az őszinte, a gyerek és a részeg...
2015. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól még nem lesznek heterók, ha részegen szopnak :D
2015. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!