Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nő vagyok, ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nő vagyok, ebből miért következtet minden férfi ismerősöm arra, hogy akkor gátlástalanul nyomulni kell?

Figyelt kérdés
Facebookon meg egyéb chatelős helyeken az ismerőseim felét már letiltottam, mert állandóan rámírkálnak mindenféle felesleges dologgal. Semmi tartalmas, értelmes beszélgetés, csak az agynélküli nyomulás, kellemetlenkedés, randira hívás. Még azok a barátaim is csinálják, akikkel amúgy még tartalmasan is lehet(ne) időt tölteni vagy beszélgetni. Pedig nem is vagyok az a típus, aki bátorítja őket, elutasító vagyok és lekoptatós ha valaki nem érdekel, de mégsem veszik a lapot, és ez nem csak egy két ember, hanem teljesen általánosnak tűnik. Hogy lehet ezt elviselni?
2014. dec. 1. 21:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Rakd ki, hogy kapcsolatban vagy, vagy complicated, hatha akkor leszallnak rolad
2014. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha úgy tudnák, hogy foglalt vagy akkor talán néhányuk leállna ezzel.
2014. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok ilyesmit bekamuzni, próbáltam már de nem hazudok jól. Meg akkor mindenki firtatná, hogy ki az, hogyhogy, és magyarázkodnom kéne.
2014. dec. 1. 21:39
 4/26 anonim ***** válasza:
Esetleg az is lehet, hogy te választod meg rosszul az ismerősi körödet. Gondolom, nem családtagok nyomulnak rád.
2014. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Persze nyilván idegeneket le lehet ezzel állítani, de ismerősöket már kevésbé.
2014. dec. 1. 21:39
 6/26 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedsz, alakulóban van valami de még nem akarod elkiabálni. Ha ezután is kérdeznek megismétled, hogy nem akarod elkiabálni. :D
2014. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem válogatás kérdése a kolléga, egyetemi csoporttárs, szoros baráti körhöz asszociálódó személy és még sorolhatnám. A facebookom rejtett és nem saját névvel vagyok fent, ennél többet nem tudom mit tehetnék még, teljesen nem írhatom ki magam a közösségi életből, csak mert egyesek idegesítően viselkednek. Amúgy volt aki odáig is képes volt elmenni, hogy barátnőmtől elkérte a telefonszámom, és onnan támadott, én meg azt sem tudtam ki a franc ez, és semmi befolyásom nem volt az egészre.
2014. dec. 1. 21:42
 8/26 anonim ***** válasza:
Most itt is rád fognak nyomulni néhányan.
2014. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Vállalom a 'barát' szerepet. Potom pénzért pár közös fotó, néhány megjelenés ismerősi körben, pofaalbum lákok és el van simítva a dolog.
2014. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy igen, ez könnyen lehetséges. Egészen elképesztő ez..
2014. dec. 1. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!