Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiztam egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal és nemsikerült túl jól. Sok volt a kínos csend meg olyan fura volt. Többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval a randi után mondta a lány hogy élőbe olyan csendes vagyok :S Adnátok tippeket?? Próbáltam jól csinálni mindent de nemment valahogy! Segítsetek légyszi, adjatok tippeket :/ :) Előre is köszönöm!! :)
2015. jan. 21. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez valakivel jön, valakivel nem, de ha nincs sok közös témátok, az elég rossz kezdés...
2015. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Találj vele valami közös témát és tudd meg miről szeret beszélgetni.
2015. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 megadeth18 ***** válasza:
100%

Kérdezgesd több dologról. Fészbukon nézd meg, hogy milyen zenét lájkolt, milyen könyveket, filmeket, milyen tevékenységeket, azoknak nézz utána, ha valamit ismersz te is, azokról pláne el tudtok beszélgetni. Valószínűleg azért nem ment, mert túlságosan feszült voltál, izgultál. Engedd el magad, ha fellazulsz a társaságában, nem lesz probléma. Kérdezd többmindenről, ha elkezdetek egy témát, ne ugorj rögtön másikra, az adott témát tetőtől-talpig elemezzétek ki, és avval kapcsolódóan már jön a többi. Ha kínos csend van, gyorsan dobj be egy ilyet, tegnap láttál egy filmet, ő látta-e, ha nem, akkor milyen filmet nézett legutoljára, és onnan már belevághattok a filmes téma közepébe. Szeretik a lányok a filmkarakterek humoros kifigurázását, a jelenetek újraidézését (persze csak amit ő is látott), stb. Aztán randi előtt nézz ki valami romantikus filmet a moziban, és ha már 1-2 órája belemerültetek a beszélgetésbe, akkor megkérdezheted, hogy "amúgy a filmekről jut eszembe, most megy a "Sharon és Andy kalandjai" a moziban, van kedved megnézni?". A lényeg, hogy oldódj fel a társaságában, és ő is így fog tenni. Sok sikert :)

Ui.: lehet, hogy nem szeret filmezni, akkor meg a lovakról beszélgess vele, vagy mást, amit szeret.

2015. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!