Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 34 éves férfi szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 34 éves férfi szerelmes levelet kap, és utána nem menekül el, de érdemben nem is reagál rá, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akibe szerelmes vagyok, mindenki látja rajtam már hónapok óta, ha nem vak, akkor ő is észrevette. Igazából többször célzott rá, hogy nem azért akarok vele találkozni, amit mondok (mert okos, kedvelem, stb.)...


Két hete egy kicsit összeszólalkoztunk, mert igyekeztem az agyára menni. Kevés sikerrel. Csak már elegem volt ebből az egészből, hogy látom rajta, hogy tetszem neki, de nem lép sehová (igazából ennek is megvan az oka). Közölte velem, hogy ha nekem ez így nem jó, akkor ne keressük egymást. De teljesen emberi hangon, tanácsként, nem vagdalkozva mondta, szóval utána még én éreztem magam rosszul.


Mindez után írtam neki egy levelet. Elég hosszú lett és több dolgot is érintett, a végén pedig leírtam, hogy igaza van, nem azért akarok vele találkozni, mert okos, hanem azért, mert szerelmes vagyok belé. Pár nap múlva felhívott, de teljesen más miatt, akkor megkérdeztem, hogy olvasta-e. Mondta, hogy igen, mindig elolvassa az e-mailjeit, de nem volt érdemi hozzáfűznivalója.


Azóta többször beszéltünk, találkoztunk (nem beszéltük meg előre, de egy környéken mozgunk). Változni nagyon nem változott semmi, de az látszik rajta, hogy piszkosul élvezi ezt az egészet. Mármint azt, hogy fél szavakkal zavarba tud hozni meg ilyenek. Én azt hittem, hogy ez után a levél után beszélni se fogunk egymással. 27N


2015. jan. 22. 10:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És már majdnem fél éve ilyen elvarázsolt vagyok. Van egy barátnőm, aki külföldön él, karácsony előtt jött haza, egyáltalán nem volt értesülése erről az egészről. Találkoztunk, beszéltünk két mondatot, majd felkiáltott: "Te szerelmes vagy!" Mintha halálos beteg lennék és az arcomra lenne írva. Szóval ennyire gáz a helyzet.
2015. jan. 22. 11:05
 12/16 A kérdező kommentje:
Na jó, szinte látom az arckifejezéseteket, hogy erre nem tudtok mit mondani, mert úgy gáz, ahogy van. :D
2015. jan. 22. 11:21
 13/16 A kérdező kommentje:
Tegnap azt mondta, hogy bár nincs annyi ideje ezen filózni, mint nekem, nem is menekül.
2015. jan. 28. 05:49
 14/16 anonim ***** válasza:
Jézus, te még mindig a nyakára jársz ezzel a szerelmes levéllel?!
2015. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Dehogy járok... Viszont rendszeresen találkozunk, beszélünk egymással.
2015. jan. 28. 11:49
 16/16 A kérdező kommentje:
Tegnap is ő hívott fel telefonon, akkor mondta. A levélre egyszer kérdeztem rá, hogy olvasta-e, de az kb. 3 hete volt.
2015. jan. 28. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!