Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen mit tegyek lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen mit tegyek lány vagyok és szerelmes vagyok egy meleg fiúba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú minden héten lássuk egymást általában és nagyon nagyon nagyon de nagyon tetszik és halálosan szerelmes vagyok belé de mindenki tudja hogy meleg és ezt ő is büszkén vállalja .most mit tegyek? Hogyan lehetne igy esélyem nála én egyszerüen nem tudok lemondani róla lenne nála esélyem talán ha megkedvelne vagy valahogy belém szeretne ha elmondanám hogy szerelmes vagyok belé? 18 l

2014. szept. 27. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
fogadd el, hogy nem érdekled
2014. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
mond el neki ha gondolod ,de attol meg meleg lesz
2014. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Rakás meleg pasika irtó cuki, meg viselkedésük is naaaaagyon ari tud lenni, szóval érthető ha könnyebben belezúgnak a lányok ^^

Nekem is volt hasonló, de felfogtam, hogy full esélytelen vagyok bármit is teszek, igy idő kellett, de kigyógyultam belőle :3

Azóta max bariként tekintek a legtöbb koris/deszkás pasikára =]

2014. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

*lássad* be :D nem tudsz semmit se csinálni. XD a lássuk-on besírtam.


(minden héten látjuk egymást,

hetente többször találkozunk.)


De kérlek, 18évesen lehetne jobb a helyesírásod.

Amúgy tényleg nem fogod őt szerelmi, illetve szexuális téren érdekelni, esetleg kérdezd meg nincsenek-e bi hajlamai. Ha a válasz nem, akkor felejtsd el.


19/f/m

2014. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Lehet az alacsony IQ nagyobb kizáró ok,minthogy lány vagy:D
2014. szept. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

#5

Szerintem alacsonyabb IQ-val is leheg boldog, és személyisége, viselkedése, tettei tehetik még szeretetre méltóvá.

Én inkább választanék egy egyszerübb fiút aki kedves, öszinte, hüséges és joszándékú, mint egy magas IQ-val rendelkezö, de az elöbb felsoroltakat teljesiteni nem tudó akárkit.

Bár lehet, ez csak az én véleményem.

2014. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon aranyos niki_vagyok, annak ellenére, hogy nem atomfizikus xD
2014. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tenni semmit, fogadd el a dolgot. Ha tényleg meleg, akkor nincs nála esélyed.
2014. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Illö lenne elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák.

Ne más döntse már el kinek mi a jó.

A háloszoba meg személyes dolog, senkinek semmi köze hozzá.

2014. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#7

Köszike, igyekszem... ^^

2014. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!