Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy engem elkerül a szerelem?

Figyelt kérdés
Nem mintha ez olyan nagy tragédia lenne, de húsz évesen még ezen a téren nem tudok felmutatni semmit. Az tény, hogy mindig is a tanulás volt a fontos, és emiatt néha még az egészségemet is kockára tettem, ész nélkül vállaltam be vizsgákat és úgy gondoltam, hogy jó úton haladok a cél felé. De mára már a célt se tudom, hogy micsoda. Annyi embert látok, akik a diploma megszerzése után, a négy fal közt ücsörögve sírdogálnak, hogy nincs senkijük, de ha akarnának sem tudnának társra találni, mert már elfelejtették, hogy milyen dolog is csak úgy simán élni és nem aggódni semmiért, annak ellenére, hogy az élet olykor próbára tesz.

2015. jan. 22. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem is ne aggódjál :)


:(

2015. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Engem nem vigasztal, ha másnak is rossz.:)
2015. jan. 22. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:

#2


Engem se!


De mit van mit tenni... Reménykedni kell, mást nem nagyon lehet tenni.

2015. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy lemondani róla és mást csinálni, de úgy hogy közben jó a közérzet.;)
2015. jan. 22. 11:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, egyeseknek jobb lapot osztott a sors, másoknak rosszabbat.. Ez van elkell fogadni.
2015. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most jöhetnék a pozitív gondolkodással, de nekem lehet ezt dobta a gép, viszont cserébe örülök annak ami van és nem várok el semmit az élettől.:)
2015. jan. 22. 11:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyenkor csak arra kell vigyázni, hogy be ne savanyodjak.:)
2015. jan. 22. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
legfontosabb megtalálni a harmóniát,az egyensúlyt...Te kibillentél egy irányba!Nagyon szép,és dícséretes hogy ennyire tanulsz,de nem csak ebből áll az élet!:)
2015. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is érzékelem, hogy felborult az egyensúly, de azt sem tudom, hogy mire vágynak az emberek...
2015. jan. 24. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!