Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy komolyabb szerelmi bánat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komolyabb szerelmi bánat mennyi idő alatt múlik el annyira, hogy a hétköznapi életedet már nem keseríti meg, csak néha eszedbe jut? Nektek mennyi idő alatt múlt el? (teljesen beteljesületlen szerelem, nem szakítás)

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyénfüggő. Van, akinek pár nap, vannak, akiknek hónapok.

Én olyankor 3-4 napig teljesen használhatatlan vagyok, meg 2-3 hétig búval**szott. Aztán utána kezdek nagyjából kilábalni belőle.

Persze, sok múlik azon is, hogy miért és hogyan lett vége.

2015. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes voltam egyszer általános iskolában valakibe,de nem volt köztünk semmi.Még 23 év elteltével is álmodok néha róla :D
2015. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú hónapok
2015. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A szerelmibánat az elmúlt kb 2 hónap alatt. Viszont azt akibe szerelmes voltam/vagyok nem tudom elfelejteni és mindig eszembe jut.
2015. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokig sirattam az exemet, azt hittem túl sem élem.

Aztán a barátnők elrángattak bulizni és ott megismerkedtem egy sráccal, akivel kapcsolatom is lett. :) Igaz már annak is vége, de életmentő volt. Neked is ezt tanácsolom;

Ne feledd: kutyaharapást szőrével! Örökre jegyezd meg!!)

2015. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 23. 22:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem fél év volt, de még a mai napig eszembe jut...
2015. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapnál járok...

Szinte naponta sírok és értetlenül állok még mindig előtte. Minden jó volt, mindent megbeszéltünk mindig majd egyszer villámcsapásszerűen, hogy szakítás...


Minden nap csak érte éltem, nagyon szerelmes lettem belé, az első pillanattól. Ma is csak érte élek, de ez már nem az... Szenvedek.

2015. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fél éve nem tudom elfelejteni ráadásul a szomszédom.vannak jobb időszakok mikor nem nagyon jut eszembe de van rettentő rossz is.mikor egész nap várom hogy hazaérjen hogy legalább egy pillanatra lássam.nyáron elég viccesen viselkedtem.mikor láttam hogy hazaért futottam le a szeméttel vagy a postaládához hogy lássam.azóta rájöttem hogy én semmit sem jelentek neki de még mindig rettentően odavagyok érte😊
2015. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krisparker válasza:

Ha be sem teljesült egy szerelem,azon minek bánkódni?

Az sokkal rosszabb mikor valaki aki nagyon sokáig nagyon mélyen szeretett egy "szép" napon egyszercsak elhagy vagy szakít veled...főleg ha életed legjobb nője meg szexe is volt egyszemélyben,az ok pedig valami olyan,amit sajnos sem ti sem a szerelem nem tud legyőzni...

febr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!