Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MSN partnerlistát megnéztem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSN partnerlistát megnéztem, és a barátomnak a nevénél az van irva, hogy nem vagyok a partnerei listáján. AZ MSN-be lehet a hiba vagy mi?

Figyelt kérdés
Nem veszekedtünk mostanában, és nincs is semmi gondunk, tegnap este szépen elköszöntünk egymástól, sőt olyanokat is beszéltünk, hogy jó lenen ha örökre együtt maradnánk, szóval nagyon jól elvagyunk. AZ MSN-be lehet a hiba vagy mi? :S
2010. febr. 8. 09:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi nem ebbe a kategóriába akartam írni!
2010. febr. 8. 09:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez az MSN baja. Direkt én is kipróbáltam ezt másik, saját MSNcímmel. Valami szarság van vele, az biztos.
2010. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Amikaa ***** válasza:
Nekem is sza.rakszik ugyanígy az msnem, van egy gyerek akit nem rég felvettem, beszéltünk is, de mindig az volt kiirva, h nem vagyok fent neki. Erre fogtam, és megkérdeztem, h letörölt-e vagy mivan, ő meg mondta hogy dehogy is. Sőt, ő szokott nekem írni. (És a mai napig az van kiírva, h nem vagyok fent nála...) Szóval igen! Lehet, hogy az msn hibája...
2010. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amióta ez a gethes új MSN van, azóta van ez a baj.
2010. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
igen szar az msn...akiket én veszek fel azoknak nem vagyok fenn a listáján csak azoknak akik engem vesznek fel!!
2010. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak mert van pár ismerősöm msnen aki tényleg letörölt,de gondolom nem rejtve,mert mindig szoktam látni őket msnen,meg a kiírásaikat,de sose beszélek velük,szal eltudom hinni ha töröltek.De a barátomnál amikor láttam megijedtem:S
2010. febr. 8. 11:20
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi kicsit azért megnyugtattatok.És másoknál is az van írva,hogy nem vagytok fent náluk?vagy csak 1-1embernél?
2010. febr. 8. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:

nálam is előfordul. először azt hittem hogy tényleg letöröltek, de mivel rám szoktak írni, nyilván nem töröltek :D

és igen, csak 1-1 embernél van ez.. illetve szerintem mióta új az msn, azóta az összesnél akit én vettem fel... át kellene mindenkinek térni google talk-ra vagy valami másra, microsoft sux

2010. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha valaki töröl akkor nem fogod látni többet bejelentkezve és nem frissülnek a kiírásaik, kivéve ha nem vesz vissza. amúgy ja, msn hiba.
2010. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van az az "újdonságok" cucc. Ha nem látod az emberkének a változásait, akkor törölt, vagyis nem. Tiltott, egész biztosan.
2010. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!