Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egyoldalú ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyoldalú ismerkedés?

Figyelt kérdés
állandóan én írok rá a csajra,nyilván én vagyok a férfi, de úgy gondolom ha érdekelném ő is írna, bár tény, hogy ha ráírok nagyon jól tudunk beszélgetni tegnap valami 6rát dumáltunk, meg is beszéltünk egyébként egy talit, de egy kicsit fura hogy soha nem ír rám, nem mintha elvárnám:D szerintetek?

#daww
2015. jan. 22. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert megszokta hogy mindig te írsz rá, ilyen egyszerű.
2015. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az tenyleg fura....De hatha tali utan irni fog.
2015. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a kedvem elmegy az egésztől :D
2015. jan. 22. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
frissen sütött kenyér eladó! csak nálam!
2015. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bandi6891 ***** válasza:

Te kis troll... mindegy ugyan kamu de legalább értelmes kérdés úgyhogy válaszolok.


Amikor tini voltam én is haverkodtam egy lánnyal de ő sosem keresett,ha írtam neki nagy nehezen válaszolt,volt hogy 5-10 perceket vártam,mindent megoldott pár szóval.De beleegyezett hogy írjunk és még véletlenül sem közölte hogy bocsi de untatsz,ne írj többet.


Még 10 év után is el fog a düh,most olyanokat írnák hogy ki is törölnének innen,inkább maradjunk annyinál hogy alkalmaztam volna rá a halálbüntetést... ennyit az ilyen emberekről

2015. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!