Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek ez sok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ez sok? Mindenki azt mondja, ez már túl sok.

Figyelt kérdés

16-20 éves lányok véleményére lennék kíváncsi, mi a véleményük. Ez ténylegesen sok, vagy ideális, esetleg kevés is? Mindenki azt mondja nekem, hogy ez már undorító, gusztustalan. Tényleg..?


Nem kérném a többi gyúrós véleményét, milyen a forma, meg hasonló véleményeket.


Kép: [link]



2015. jan. 19. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok lány, 25 éves is vagyok, de szerintem ez egyáltalán nem sok. Szép kidolgozott tested van.


Melegek ne írjanak privit, hetero vagyok és én is ilyet szeretnék majd egyszer :P

2015. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa amekkora karod van, a tested meg olyan semmilyen. Vagy csak én nem értek hozzá.

Olyan képed van, ahol nem feszítesz, hanem laza vagy?

2015. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok ez, csak ha nem figyelsz jobban az edzésre akkor idomtalan leszel. A vállad, karod rendben, viszont semmi hasizmod nincs. a Lábaidat sem ártana jobban edzeni.
2015. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Jázi :) ***** válasza:
Idősebb vagyok,így az én véleményem nem számít...
2015. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó.
2015. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok, nekem kifejezetten tetszik.

Rengeteg munka volt vele, de megérte

19/l

2015. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok gyúrós, szóval ideírhatok. A mellkasoddal kezdj valamit meg a hasaddal, olyan aránytalan. Én is karra edzek szívesen, de a mellkast meg a hasat se szabad elhanyagolni.
2015. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem sok. Szepen ki van dolgozva, de kicsit a hasizmon is kene dolgozni en ott erzek hianyt..de lehet csak a kepen nem latszik. A felso testet kene meg egy kicsit, de szerintem teljesen rendben van:)
2015. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez borzalmasan aránytalan. A karod/vállad mint egy felnőtt férfinek a hátad,hasad,mellkasod mint egy vékony 14 évesenek.

Engem konkrétan egy lajhárra emlékeztetsz.

[link]


Ha arányos lenne a tested akkor nem mondanák ezt.

2015. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A combom 61 centi, a vádlim 41. Megvan ennek is az oka. Bár, nem sértésnek szánom, nem az arányosságomra kértem véleményt, mert akkor egy testépítőt kérdeznék meg. Ennek is megvan az oka, miért ilyen arányokkal rendelkezem (Frank Zane-nek sem voltak nagy combjai. Az a cél.) Hason dolgozok, nem diétázok, kicsit elengedtem magam, így dagadt vagyok. Az izomtömeg mennyiségére kértem véleményeket.
2015. jan. 19. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!