Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, nagyon zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nagyon zavarna, ha a baratnotok ilyen lenne? /nagyon könnyen elbizonytalanithato. Lent/

Figyelt kérdés

Szóval engem nagyon, de tényleg nagyon könnyű elbizonytalanitani, elkeseríteni, rávenni, hogy feladjak valamit. De pl elszomorítani, azt elég nehéz, csak az emberek többnyire nem tudják az előbbieket a szomorúságtól megkülönböztetni. Amúgy is nagyon érzelmi vezérlésű vagyok... Viszont ha van mellettem valaki, aki ezekkel teljesen tisztában van, akkor ő egyedül meg tud vigasztalni 2 mp alatt, elég kb egy ölelés.

Ja es igen, akkor ti fiúk, ha valaki elkeserítene, éreznétek pl h dühösek vagytok rá, vagy elkönyvelnetek egy megszokott dolognak? Előre id köszi


2015. jan. 23. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon zavaró lenne, nem is kezdenék ilyen lánnyal. Nekem olyan nő kell, aki magabiztos, céltudatos, tudja, hogy mit akar, érzelmileg stabil és tudja, hogy melyik polcra tegye mások véleményét. Én egy ilyen nő mellett érzem magam férfinak.


21/F

2015. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:

Attól is függ,hogy miben.

Abban,hogy hol kajáljunk,vagy abban,hogy mennyire hűséges.

2015. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hosszú távon az olyan nőket szeretjük akiről tudjuk, hogy szilárd és tud dönteni és azt képviselni is. Ha az élet harcaiban nem kell hátranéznünk, mert tudjuk, hogy ott van mögöttünk és vakon bízhatunk mert tudjuk, hogy kitart, és ott van! (ez mindkét nemre jellemző)


Tessék erősödni lélekben. A te és a jövőbeni párkapcsolatod érdeke.

2015. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az sok midnentől függ. Csak egy példa: mivel sértett meg.

De álltalában nem érzek haragot ha nem direkt sértett meg.

Realizálnám amit mondott, s aszerint cselekednék tovább.

2015. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de egyéntől függ.
2015. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!