Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leteznek meg olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteznek meg olyan fiatal lanyok, akik nem azzal toltik az idejuket, hogy pletykalnak? Vagy minden csajnak egy leteleme? 20+os csajokra gondolok

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez minden nő lételeme. Legyen akármilyen csendes, visszafogott alapból. Vagy legyen akármilyen intelligens, művelt. Még egy nővel sem volt dolgom, aki ne szeretett volna pletykálni, jöjjön akármilyen közegből.


(Valahol a férfiak is pletykálnak, csak sokkal kisebb intenzitással, ezt elismerem.)


Megszoksz, vagy megszöksz.

2015. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a szó olyan hülyeség, nyilván valamilyen szintem mindenki megbeszéli, hogy mi történt az ismerőseivel. legyen férfi vagy nő, 18 vagy 40 éves. én nem 'ezzel töltöm az időmet', de ha mondjuk egy fiatal ismerősöm férjhez ment vagy ilyesmi, azt megbeszélem valakivel, ha szerinted ez pletykálás, hát oké.
2015. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz pletykálás alatt?
2015. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ertem pletykalkodas alatt, hogy minden mas csajra mondanak valamit, hogy ezzel meg azzal kavart, unalmas elete van masoknak, ki hogy nez ki. Ha valakinek jo ruhaja van, vajon honnan volt ra penze.
2015. jan. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!