Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiatal nők! Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiatal nők! Szerintetek nem elszomorító és gusztustalan a mai "férfiak" gondolkodása (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés

Elgondolásuk szerint a mai fiatal lányok 90%-a közel r_banc, minden életcél nélkül, egy vinnyogó, hisztis, buta p*csa, aki semmihez nem ért és alkalmatlan párkapcsolatra, ezért csak arra való, hogy megdugják és eldobják. (csak összegeztem amit tőlük olvastam és hallottam) Közben csak a közvetlen környezetemben a lányok legalább 2/3-a normális, kedves, értelmes és a felüknek nincs kapcsolata, így még azzal sem lehet takarózni, hogy "hát de a normálisak mindig foglaltak".

Csak számomra elkeserítő és gyomorforgató ez a jelenség?


2015. jan. 3. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez csak féligazság. Az jogos hogy sok a hülye p*csa meg a r_banc de közel sem 90%. Tény hogy rengeteg de azért én sok normális lányt is játok. Ez a megdugják és eldobják dolog még engem is ki tud akasztani fiú létemre szóval nem csak számodra elkeserítő ez a dolog.
2015. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez szerintem 20 éves kor után változik arra, hogy egy lány legyen:szép, okos, önálló, gazdag és ezáltal fizessen magának mindent, mesterszakács, és takarítórobot, aranyos, szexőrült és minden perverz dolgot akarjon, amit a srác, és ha esetleg mindezeknek meg is felel, és cserébe elvárna valamit, akkor egy felszínes ribi akinek nehogymár legyenek elképzelései jövendőbeliéről.


Na szerintem ez szánalmas. Tisztelet a kivételnek ami nem túl gyakori...

2015. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy a legtöbb lány ribizli, ugyanolyan általánosítás, minthogy a legtöbb pasi szemét.
2015. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Minden 18 évnél idősebb normális lánynak van pasija, ez tény. Ezek szerint akikről beszélsz, azok mégse lehetnek annyira normálisak. Valóban a lányok legalább 90%-a idióta r!banc.
2015. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
az idióta része igaz sztem, de a ribi részét nem tudom
2015. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 2 éve nem találok olyan 25 év körüli vagy alatti nőt, aki gyereket szeretne még abban a korban. Minden normális, kedves, értelmes nőtől azt tudom meg, hogy ő 30 éves kora körül akar majd gyereket, mert addig "élni" akar, bulizni és karriert építeni. Gondolkozom azon, hogy:


A, vidékre költözöm, mert ott jobb a helyzet

B, tanulatlanabb nők között próbálkozom, mert ott jobb a helyzet

C, más országokban próbálkozom, pl. Dél-Kelet Ázsiában, mert ott jobb a helyzet


29/F

2015. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

szerintem nagyjából ugyanaz a százalék gondolja azt, hogy ilyen sok a ribi, akik nem túl intelligensek, és a férfinépség szennyét alkotják. a normális férfiaknak szerintem nincsenek ilyen gondjai, mert azok nem csak a ribiket látják maguk körül, hanem észreveszik a számukra is értékelhető lányokat. tudod, zsák a foltját...


viszont maga a gondolkodás szerintem is felháborító, bár ennyire nem veszem magamra, azok, akik így gondolkodnak, bőven kívül esnek az én érdeklődési körömön. ugyanez igaz az egyik válaszban leírt "a nő tudjon mindent, de ne várjon el semmit" típusú pasikra. az ilyenek nem érdemesek egy komoly párkapcsolatra, és így egy fikarcnyi gondolatot sem pazarlok rájuk. szerintem te is boldogabb lennél, ha hasonlóan állnál hozzá :)

2015. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

Tök egyszerű a dolog.Mutass az életben nekem egy! normálisat,és máris nem ilyen véleményen leszek,és sokan mások sem...

A másik,hogy a normális lányba az is beletartozik,hogy nem felszínes,és először megismeri az adott fiút,és utána dönt csak,hogy mi legyen a sorsa.Nem úgy,hogy eldobjuk az összeset,aki nem tökéletes kívülről...

Nos? még mindig olyan sok van szerinted körülötted,aki normális,és nincs kapcsolata?Ugye milyen érdekes?

Nekem is azért ez a véleményem,mert ezt tapasztalom.Most ha mást látnék,nyilván nem ezt gondolnám.Logikus szerintem.

Én meg azért vagyok elkeseredve,mert hiába vagyok normális,kedves,intelligens,ápolt férfi,akinek vannak tervei,céljai.Mert hiába vagyok ilyen,meg sem akarnak ismerni a nők,semmibe néznek,kinevetnek,megaláznak,és ami a legrosszabb:meg sem akarnak ismerni,mert nem vagyok tökéletes külsőre.Nem helyesnek születtem,és így már mivel nem vagyok álompasi,mintha ott sem lennék kb...

23/F

2015. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
férfiként mondom, hogy ez nem igaz! a szép nők 80%-ára igaz a fenti kijelentés!
2015. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!