Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egyetértetek? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Lányok, egyetértetek? Fiúk, mi ebben olyan nehéz?

Figyelt kérdés

"A férfieszménynek az a minden szempontból - szellemileg, testileg - fölényben lévő "hím" felel meg, aki igenis tiszteletben tartja a nő megannyi szeszélyét, és boldog, ha a gyengébb nem kedvében járhat."


"Egyes szabály: ne hazudj. Kettes: ne csalj meg. Hármas: ne ígérj olyat, amit nem bírsz betartani. És négyes: ne mondj olyat, amit nem gondolsz komolyan. (...) A legtöbb pasi mintha ennyire is képtelen lenne. Hazudnak. Megcsalnak. És általában az emberek többsége nem bírja betartani az ígéreteit, sem megállni, hogy olyat mondjon, amit nem igazán gondol komolyan..."



2015. jan. 24. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Az első idézetnél azért az agyam ledobta a gépszíjat.

Mert erősen olyan érzést kelt, hogy papucsnak, és pórázon vezetett kutyának kell lenni a férfinak ahhoz, hogy eszményi férfi legyen.

Legalábbis általánosságban a női gondolkodás szerint.


Szerencsére egy férfi pontosan olyan, hogy nem visel el semmiféle pórázt! Maximum kompromisszumosan, és egymást kiegészítve egymás MELLETT élnek a nővel.


És üres a mérleg másik serpenyője.

Hol a képletben a nő? Az eszményi Nő milyen?

2015. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem erre csak annyi a válaszom, hogy a Női nemben is szintén vannak olyanok, mint a Férfi nemben. Ti nők is tudtok hazudni, megcsalni és minden egyéb. Sem ti nők és sem mi férfiak nem vagyunk valami hű de tökéletesek. Szóval a kérdésem a következő: Lányok, nektek ebben mi olyan nehéz? :D
2015. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én most csak a férfiról beszéltem, de sajnálatos módon jajj minden fiú fú de meg van ijedve hogy véletlen papucs lesz, pedig ennek semmi köze ahhoz. Ha egy férfi csak apró jelentéktelen dolgokkal kérés nélkül, de kérésre meg feltétlenül örömet okoz a lánynak az az igazi. És ez természetesen fordítva is igaz, ha a férfi gondol rám és ha kérek tőle valamit akármilyen hülyeség is szerinte de nekem fontos és megteszi, akkor én is ugyanígy viselkedem vele szemben. Csak az a gond, hogy a kéréseim, amik engem boldoggá tennének pedig nem kell hozzá semmi, se pénz, se nagy erőbefektetés, semmi... mégis csak lehülyéznek és azt mondják ezt nem teszik meg mert ha az ilyen baromságokat is megcsinálják még a végén papucsok lesznek. És konkrét esetekről van szó.
2015. jan. 24. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:

És ha valaki nem olyan genetikával születik,és mondjuk nem tud testileg fölényben lenni?Az haljon meg,mert nem olyannak született?!

A többi mind igaz rám,ilyesmi vagyok,csak mint említettem a genetikám nem engedi a testi fölényt igazából...

A többi nálam teljesen alap lenne egy kapcsolatban,és mit kapok cserébe?Egy nagy semmit,észre sem vesznek a nők,levegőnek néznek,és meg sem akarnak ismerni...

Akkor szerinted megéri ilyennek lenni?

23/F

2015. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem nem étek egyet.


Egyrészt én nőként társat keresek. Egy társ pedig nem azért van, hogy kinyalja a kis hátsóm. Nem hordok már pelenkát boldogulok az életben magam is köszönöm. Nem kell megtűrnie a szeszélyeimet és nem kell kedveskednie folyton... hamar ráunnék. Helyette tudja mikor hogy kell velem bánni, hogy kordába tartson ha meghülyülök, és az állandó kedveskedéssel az a baj, hogy megszokja a jót az ember és onnantól észre veszem, hogy milyen áldozatkész. Elég néha, jól időzítve alakítani ezeket a dolgokat.



Másrészt, a nőn is áll a választás. Egy párkapcsolatot lehet rendes keretek között felépíteni, letisztázni a szabályokat. Korrektnek lenni. Ha olyan párkapcsolatot alakítasz ki akkor nincs ezektől félni valód!

De ehhez egy nő is kell akit komolyan vesznek és a nő is tudja, merre hány méter.


Nagyon sokan csak beleugranak egy kapcsolatban, hogy milyen jó lesz. És csak lóg a légüres térben az egész. Élnek amíg tart a szerelem. Aztán ha már nincs vagy nem is volt akkor a férfi is úgy áll a saját nőjéhez, mint a túl szigorú szülőkhöz a kiskamasz... próbálja feszegetni a határokat és kijátszani a szigort. A szerelem felesleges kötelék lesz, ami leláncol.

Szóval nő is kell ahhoz, hogy egy férfit tisztességgel magad mellett tartsd!!!! Az igaz, hogy a csalás/hazugság a férfi döntése és felelőssége... de az előzmények ugyanúgy a nőt is terhelik!


28N

2015. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor én most eleget tennék mind a négy szabálynak:

Nem tudok és szerencsére nem is akarok megfelelni a "férfieszményednek".

(Amúgy most komolyan megkérdezted, hogy mi olyan nehéz abban, hogy "minden szempontból - szellemileg, testileg - fölényben" legyünk?)

2015. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!