Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Egyetértetek ezzel? 14/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egyetértetek ezzel? 14/F

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek?


2011. júl. 27. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs fiu vok....de ha én adom a barátnőmnek akkor neki mindig rengeteget jelent :) de attól függ mennyiszer adod :) ha ritkán akkor értékesebb lesz ha minden 5 percben akkor unalmassá válik :)
2011. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DakotaDamon ***** válasza:
Mást jelent, nem feltétlenül többet. :) Kicsit bizalmasabb, de van hogy éppen távolságtartónak tűnik.
2011. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Számomra így van. Imádom mikor hazaér a melóból este és arra ébredek hogy nyomott egy puszit a homlokomra. Bár én legjobban azt szeretem, mikor a lapockámra ad puszit :) Egyébként nekem az a véleményem, hogy a homlokpuszit azért szeretjük (legalábbis én tuti) mert az olyan "oltalmazó", szóval biztonságérzetet kelt mégjobban...(kicsit értelmetlen lehet :D )

20/L

2011. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy sima, egyszerű szájra puszinál talán tényleg jobb. De csak ha úgy adja az illető :) De a homlokpuszitól én el tudok olvadni mint egy fagyi.
2011. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek ! számomra is több ,azt szűröm le belőle h megbízik bennem és a homlok puszi a hűség jelképe is. imádom .
2011. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

könnyü a välasz: ).

ha keveset puszilod a homlokät, akkor tényleg többet fog neki jelenteni a homlok puszi.de ha viszont keveset csokolod a szäjät, akkor meg ugy érzi nem szeretsz vele csokolozni.ha meg mondod neki, h igy nagyobb a varäzsa, ugyan ugy szomoru lesz, mert ö meg minden egyes pillanatban azt akarja majd, h megcsokold.ha meg sokat puszilod a homlokät és keveset a szäjät, akkor elege lesz a homlokpusziszkodäsbol.

a legjobb, ha kellö mennyiségben csokolod (nem kell az ällatkertben neki ess pl.) és keveset homlok puszilod.(a homlok puszot tényleg nagyon ritkän csinäld.arra nem vägynak ugy a länyok, mint a csokra, de nagyon jol esik, ha 1-2 hetente nyomsz a homlokära puszit: ))

remélem segithettem; ).

2011. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem szájra adjon ne homlokra homlokra a fater szokott
2011. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!