Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek NORMÁLIS önértékelésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek NORMÁLIS önértékelésű lányok?

Figyelt kérdés

Akik tisztában vannak az előnyeikkel,hibáikkal de a helyén tudják kezelni mindegyiket.

Sajnos eddig szinte csak 2 típussal találkoztam.


1) Görcsös megfelelni vágyás,önbizalomhiány,minden apróságon fennakadás (kis mell) Ha nincs barátja azt gondolja,biztos azért mert csúnya és buta.


2) Önbizalom az egekben,majd kidurran az egótól, minden dolgát tökéletesnek hiszi. Ha nincs barátja az csakis a körülmények és a gyáva férfiak miatt van,benne neml ehet hiba. (pl ez a csaj,33-as komment http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Meg ezek változatai.

Érdekes módon gyakran csinos lányok 1-esek és kövérke,ápolatlanok is lehetnek 2-esk.


Miért van ilyen kevés akinek normális az önértékelése?


2015. jan. 24. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert ez egy személyiségzavaros társadalom. Az emberek kb. 90%-a küzd kisebb-nagyobb személyiségzavarral, anélkül, hogy ennek tudatában lenne. Ez pedig az önértékelésben, az emberi kapcsolatokban nyilvánul meg elsősorban.


Amúgy üdv a klubban, én is "normális" emberre vadászom már jó ideje, és tényleg alig van. (De azért akad, csak ritka...)

2015. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

háát, szerintem főleg tinikorban még elég képlékeny dolog tud lenni az ember önértékelése, és ésszerűtlenül el tud húzni valamelyik irányba.

én most, 20 évesen jutottam el odáig, hogy szeretem magam kívül-belül, persze tökéletesnek nem hiszem magam :) ez a kisugárzásomon is meglátszik, és jóval több embernek tetszek, mint pár évvel ezelőtt, pedig külsőleg nem sokat változtam.


szerintem egyébként szép számmal vannak normális önértékelésű lányok a "populációban" főleg 18 éves kor felett :) ugyanez igaz fiúkra is.


ne ítélj el mindenkit, fiatal korban alakul ki a személyiség, az önbizalom egyik pillanatról a másikra emelkedhet/nőhet...persze remélhetőleg egy egészséges szintre áll be végül.


ha te csak maguktól elszállt/önbizalomhiányos lányokat ismersz, akkor nagyon rossz helyen vagy, vagy csak a normálisakat nem veszed észre..

2015. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ember! Ezt nagyon eltaláltad! Gratula!
2015. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Es te normalisnak tartod magad, hogy osszesen ketto kategoria vagy inkabb SKATULYA felallitasa sikerult.


Szerintem tuzd ki celul, hogy megprobalsz a ketto kozott meg legalabb 15 kategoriat felallitani es kozben biztos akkor megtalalod mondjuk az idealis 6-8-as kategorias lanyokat is :-D.

2015. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj ez a kis mell. Mi ebben a meglepő? Nézz szét, mindenhol a kis mell ellenkezőjét nyomják az emberek fejébe. Egyébként igen, ilyen társadalomban élünk, kevés az olyan aki elégedett magával, normális határokon belül.
2015. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilvan leteznek,de meg a normalks onertekelesu noknek(es ferfiaknak is) vannak gyenge pillanatai, amikor szuksege van a megerositesre es a realitasra.

En szerintem normalis onkeppel rendelkezem. Bar sok dolog van meg, amit nem tudok helyretenni a fejemben, de meg nagyon fiatal vagyok,sok mindent meg kell tapasztalnom meg. De igen, nagyon keves ember,akinek teljesen rendben van az onertekelese. Sot,talan nincs is olyan. A kulonbseg az,hogy van, aki mar tulzasba viszi. De egy intelligens ember kordaban tudja tartani.

2015. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!