Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az ilyen csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az ilyen csajok? Leteznek egyaltalan?

Figyelt kérdés

Eddig olyan csajokkal talalkoztam, akik vagy nagyon jol neznek ki, es egyben adnak magukra, de butak, muveletlenek, adjak a nagyokat, vagy pedig olyan csajokkal, akikkel jo beszelgetni, de ok meg kulsore nem olyan igenyes jo csajok.

Miert nem lehet olyan csajokkal osszefutni, akikkel jokat lehet beszelgetni, viccelodni, de jo csajok is, szep az arcuk, jo az oltozkodesi stilusuk, divatosak?


Ilyen miert nincs? Vagy hol vannak ok?


2014. dec. 29. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hidd meg Nekem,hogy vannak ilyenek!:D
2014. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ritka. De a jól kinéző normális pasi is.
2014. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

A Földön biztos nincs már ilyen.

Ahogy a dinoszauruszok, ők is kihaltak már. Mára már csak r*bancok vannak.

2014. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Léteznek, csak többnyire foglaltak vagyunk és nem állunk le akárkivel. :)
2014. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is ezt tapasztalom mint te! a fullos csaj felgma elvan szállva magától aki ronda az kedves jó fej csaj!
2014. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Ismerős, természetesen mindegyik helyzetben te vagy a hibás.

Ha nem tartasz vonzónak egy zongoralábú tehenet, akkor egy felszínes dög vagy, akit csak a külső érdekel. Ha a hülye csajt nem értékeled, akkor meg egy egoista, nagyképű szarrágó, aki mindenkit hülyének tart.

Biztos van olyan, aki okos is meg szép is, de azok többnyire foglaltak.

2014. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
(na jó ez azért erős tulzás volt, bocs)
2014. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6/7 én jobban járnék 1 amg mercivel mint 1 ladával bammeg!
2014. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vannak ilyenek, szerintem szép számmal, de ha nem vagy nagyon sikeres akkor esélytelen! nagyon magas a szint az ilyen csajoknál, a férfiak 1-2% jöhet csak szóba.
2014. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Egy jobb egyetemre járok, és itt a lányok elég nagy százaléka jól is néz ki, meg értelmes is.
2014. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!