Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ment ki ennyire a...

Miért ment ki ennyire a divatból a hosszú haj férfiaknál? Miért nem tudok barátkozni ismerkedni miközben szép ápolt hosszú hajam van? Ha így haladok muszáj leszek levágatni 20/F

Figyelt kérdés

Kicsit korom óta szerettem volna hosszú hajat 16 évesen elhatároztam, hogy megnövesztem mert hát koncerteken milyen jól jön meg nekem alapból tetszik:)

Amikor rövid vagy félhosszú hajam volt nagyon sok lányt megismertem leálltak velem beszélgetni flörtölni stb. volt bnőm is.

Aztán szétmentünk bnőmmel 1 éve azóta senkinek nem kellek nem divat már a hosszú haj kevés a rocker csajszi:)

Pedig a leghíresebb embereknek is hosszú hajuk volt :)

Nézd végig az 500, 1000,10000 Ft osokat :D:D

De tréfát félretéve nem tudom mi legyen már már azon gondolkodom, hogy levágatom a francba és eladom...



2013. okt. 25. 10:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
15%
Nézd végig a pénzeken élő embereket, hogy mikor éltek :) Azzal meg, hogy kevés az olyan csaj akinek ez bejön azt nem mi szabályozzuk be meg nem is te, szóval vagy alkalmazkodsz a helyzethez vagy maradsz úgy ahogy vagy. 23/F
2013. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

Én sem értem, miért divat a rövid haj manapság.

Volt kétszer is hosszú hajam, most növesztem megint. Nem zavar, ha nem tetszik másoknak. Az a lényeg, hogy magamnak, és talán a hasonló érdeklődésűeknek (folkereknek, metálosoknak, stb...) igen. Nekem igen, és ez a lényeg.

20/F

2013. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
Le ne vágasd! Nálam pl. bazinagy előny a hosszú haj! Most is olyan srác tetszik akinek szép hosszú a haja, szerintem az nagyon érzéki......
2013. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

nekem is régen hosszú hajam volt a hátam közepéig ért.


levágattam azt hittem a lányoknak nem jön be, aztán levágtam és mit ad isten...így se kellek senkinek.


te tudod, szerintem nem haj nem a ruha de sztemn még a pénz se teszi az embert.


a személyiség...az ku--a fontos, h milyen a személyiséged!!!!!!!!!

azon változtass, ne a külsődön szerintem!

2013. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

elterjedt a sok partyarc és azok jellemtelen idióták, nem tudják mi a rock és ha tudják is akkor is elítélik és kiközösítik őket (minket).

hát sza**uk le, inkább élvezzük addig amíg van :)

2013. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Hosszú hajam van. Nem vagyok "rocker", és ennek ellenére is. Bár a rockzene áll úgymond legközelebb hozzám. Van barátnőm. Bár engem a sok divatember "lerockerez" a rocker meg "ledivatoz". Az átlag embert meg kur*ra nem érdekli. Ja néhányan le is lányoznak, csak mert oltári nagy humorérzékük van. :)
2013. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%
óó nekem nagyon bejön a hosszú haj.:) és egyre kevesebb pasit látok, szép hosszú hajjal.:/
2013. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

malha.hu .


Itt nézelődj. ;)

2013. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%
Semmi köze a hosszúhajnak az ismerkedéshez. Huszonévesen legalábbis már nem kellene, hogy ez meghatározó legyen, ha meg valaki hajhossz alapján ítél meg valakit az teljesen éretlen, jobb nem is szóbaállni az ilyennel. Én is növesztettem kétszer de sajnos amikor hosszabb lett behullámosodott és baromi szarul állt. Azóta ráadásul elkezdtem kopaszodni úgyhogy ez már kimarad sajnos. Te le ne vágasd.
2013. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Az en baratomnak is hosszu haja van, es sosem tetszettek a rovid haju sracok. Persze nem csak ezen mulik, de azert nalam sokat nyom a latba.
2013. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!