Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a nők, azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nők, azokat a férfiakat akik füveznek?

Figyelt kérdés
És miért nem akarnak velük kapcsolatot miután megtudták hogy füvezik valaki(Előtte pedig igen)?

#nők #kapcsolat #Élet kérdése #ModerátorNeTöröldNemKamu
2015. jan. 24. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4%
Ne aggódj, azokat is elítélik, elutasítják, lenézik, kiröhögik, akik nem füveznek, hanem valamilyen más kisebb-nagyobb hátrányban szenvednek az irracionális magas elvárásokhoz képest.
2015. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Mert senki nem akar retkes drogosokkal jarni, azert..
2015. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Bàr füvezne a férjem,biztos nem itt tartanànk ahol most tartunk...
2015. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#2 Elnézést, hogy nem akar mindenki egy kocsmatöltelék lenni, és úgy kinézni 30 évesen mint te, nem akarom full részegen, az egész lakást telehányni, illetve összehugyozni magam az 50 forintos kannás bortól az utca kellős közepén..

Mellesleg a fű nem drog, hanem egy növény, attól még hogy kábítószernek minősül, nem az!

2015. jan. 24. 22:34
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

az ópium is növényből lesz, a heroin is :)

de igen drága, drog. És bizonyos hatásai miatt visszataszító. Meg egyébként is most képzeld bele a csaj helyzetébe magad ahogy mesél a bnőjének a randiról veled:


-És milyen volt mesélj?

+áh, tök cuki a pasi, drogos meg minden.


Szted? SZtem gáz, de nyugi, te döntöd el hogyan teszed tönkre magad :)

2015. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
ja azt kihagytam h a fű a legelső lépcső általábana keményebb dolgok felé vezető úton és egy normális /az én értékítéletem szerint normális persze/ nőt ez visszataszít.
2015. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

5# Csak van egy kis különbség, az ópiumot kinyerik a mákból, mesterséges úton, míg a füvet csak megszárítják. Mellesleg, aláírom, a heroin tényleg nagyon veszélyes. Az hogy lépcső kamu:) Én is próbáltam már extasy-t, epeed-et, met-et, kokaint, mégsem lettem függő, és nem is leszek. És attól hogy heti 2-3 gramm füvet elszív valaki még nem lesz drogos(Szerintem). Mellesleg azokat kellene elítélni, akik így-úgy dobálóznak hogy drogos......... Nem értem mért zavar ez ennyire másokat, az hogy hazamegyek elszívok egy spanglit kinek okoz bármilyen kárt is? Hát senkinek.

Sokszor jobban lenézik az olyan embereket akik felvállalják hogy néha elszívnak egy jointot, mint azokat, akik idősektől rabolnak, lopnak, másokat megerőszakolnak, gyilkolnak.

2015. jan. 24. 22:47
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

kedves 6 os ez akkora baromság


szétröhögöm magam ezen a kijelentésen ahányszor olvasom

(be se téptem pedig)

2015. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Magyarmanó ***** válasza:
Kérdező a 4-es válaszodhoz fűzném hozzá a mondandómat, attól, hogy valaki nem füvezik attól még nem lesz alkoholista. (én egyébként nem szólak le, de az biztos, hogy nem előnyös ha nőt akarsz)
2015. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, de egy biztos, kevés olyan ember van, akinek nincs valamilyen szenvedélye(Lehet ez bármi, csoki, cigi, valami édesség..) (És ha nem kezdtem volna el füvezni valószínű én is minden hétvégén hánynék a wc-ben mint a legtöbb hallgató..)
2015. jan. 24. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!